Як відправити один лист декільком людям. Як розіслати лист на різні ящики.

Вам потрібно розіслати по електронній пошті запрошення на свято або важливу інформацію для кількох людей? Відправляти кожному з письма - довго і складно. Набагато простіше відправити одне лист на кілька адрес.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер з підключенням до інтернету
  • - Поштовий сервіс або налаштований поштовий клієнт на комп'ютері
Інструкція
1
Зайдіть в свою пошту. Це може бути як встановлений на комп'ютер поштовий клієнт, так і один з безкоштовних сервісів - в даній ситуації це абсолютно не важливо, т. К. Схема розсилки однакова при будь-якому варіанті.
2
Відкрийте форму створення нового листа. Наберіть текст. Слідкуйте, щоб текст був універсальним, відповідним для відправки будь-якого з адресатів. Заповніть поле «Тема», якщо потрібно - прикріпіть картинки, тексти або інші файли.
3
Відкрийте адресну книгу. Знайдіть у ній адресатів, яким ви збираєтеся розіслати своє лист і додайте їх у рядок «Кому». Різні системи та поштові клієнти дозволяють введення різної кількості адрес, можливо, якщо адресатів багато, доведеться зробити кілька листів. Якщо адрес тих, кому ви хочете передати інформацію, немає у вашій адресній книзі - введіть ці адреси в рядок вручну, через кому.
4
Натисніть на кнопку «Відправити», щоб розіслати листи. Можливо, вони будуть відправлятися досить довго, особливо за наявності вкладених картинок або інших файлів.
5
Після відправлення листа перевірте папку «Вхідні» - якщо на якісь з введених адрес лист не було відправлено, про це прийде повідомлення. У такому випадку перевірте, чи правильно ви ввели адресу і при необхідності повторіть на цю адресу відправку, виправивши його. Якщо ж все введено правильно, а лист не йде - зв'яжіться з адресатом і попросіть його уточнити, чому так відбувається. Не користуйтеся цим способом для розсилки спаму! Спам-листи обчислюються фільтрами і при регулярному потоці з вашого ящика ви можете бути забанені. Зрозуміло, якщо ви не порушуєте правил, бан можна буде зняти, але це зажадає вкладення сил і часу.
6
Якщо деякі листи справді не відправлені, перевірте, чи правильно ви ввели адресу і при необхідності повторіть на цю адресу відправку, виправивши його. Якщо ж все введено правильно, а лист не йде - зв'яжіться з адресатом і попросіть його уточнити, чому так відбувається. Не користуйтеся цим способом для розсилки спаму! Спам-листи обчислюються фільтрами і при регулярному потоці з вашого ящика ви можете бути забанені. Зрозуміло, якщо ви не порушуєте правил, бан можна буде зняти, але це зажадає вкладення сил і часу.