Як поміняти ремінь в пральній машинці.

Пральна машина - незамінний помічник, без якого прання стала б трудомістким і тривалим процесом. На жаль, навіть сучасні апарати ламаються. Однією з поломок є порча ременя, що обертає барабан. Якщо у вас закінчився гарантійний термін машини або ви не хочете викликати майстра, можете вирішити проблему власними силами.
Вам знадобиться
  • - новий ремінь;
  • - викрутка.
Інструкція
1
Купіть новий ремінь , щоб усунути неполадки в роботі пральної машини. Зупиніть свій вибір на деталі з міцної гуми. Краще брати ремінь , який укріплений за допомогою капронових вставок, такі моделі більш надійні і служать довше. Не соромтеся задавати питання продавцю - цим ви убезпечите себе від покупки невідповідної або неякісної речі.
2
Візьміть викрутку і кришку пральної машинки. Вона може знаходитися як ззаду, так і зверху - це залежить від того, яка у вас модель. Вивчіть інструкцію, перш ніж приступати до зніманню. Акуратно видаліть зносився або порваний ремінь . Перевірте, чи не розпушив Чи він. Якщо ви бачите, що деталь перетворилася на труху, обов'язково почистіть вал пральної машини, щоб видалити потрапили в нього частки ременя і цим запобігти поломку машини.
3
Встановіть новий ремінь в порядку, зворотному його зніманню. Слідкуйте, щоб він не знаходився близько до краю валу, так як в цьому випадку після першого ж прання ремінь злетить, і вам доведеться повторювати процедуру.
4
Закрийте пральну машину кришкою і прикрутіть її на місце. Покладіть в барабан трохи білизни і запустіть апарат. Це потрібно для того, щоб перевірити правильність установки ременя. Уважно прислухайтеся: з машини не повинні доноситися незвичні звуки, барабан повинен крутитися рівно, без посмикувань і тряски.
Зверніть увагу
Якщо ремінь несправний, при роботі пральної машини барабан буде сильно смикатися. Особливо якщо ви поклали дуже мало або дуже багато білизни. При сильному стукоті в барабані можна припустити дві несправності: разлохмаченние і ослаблення ременя або знаходження в барабані непотрібних предметів (ґудзики, кістяні або металеві деталі бюстгальтерів і т.п.).
Корисна порада
Як визначити, що порвався або злетів ремінь? Якщо це сталося, барабан НЕ обертатиметься при запущеному двигуні.