Як впорядкувати фотографії.

Щоб вам, вашим друзям, рідним і знайомим було зручніше і цікавіше переглядати фотографії , зроблені вами в подорожах, з урочистої нагоди або просто так, знімки необхідно впорядкувати.
Інструкція
1
Зберіть всі ваші фотографії в одну велику папку. Зверніть увагу і на ті знімки, які ще не скопійовані на ваш комп'ютер або ноутбук, а знаходяться на карті пам'яті фотоапарата. Згадайте, може якісь фотографії були надіслані вашими друзями, знайомими або рідними по електронній пошті і досі є тільки там.Те файли, які об'єднані в окрему папку, поки не розділяйте. Коли ви подивитеся на всі знімки, вам буде простіше визначити, які розділи вам необхідно створити, щоб впорядкувати фотографії .
2
Створіть у комп'ютері окрему папку для кожного розділу. Наприклад, «Подорожі», «Пейзажі», «Наш малюк». Назви розділів залежать від тематики ваших знімків. Усередині кожного розділу буде кілька папок, куди вам слід перемістити фотографії . Так в розділі «Подорожі» будуть папки з назвою міст і країн, в яких ви побували, папка «Пейзажі» складатиметься з художніх фотографій, зроблених вами в місті чи на природі. У розділі «Наш малюк» ви будете зберігати фотографії вашої дитини.
3
Переміщайте фотографії у створені папки. Відкрийте зображення, натисніть кнопку «Зберегти» і виберіть потрібну папку. Таким чином, ви зможете, наприклад, помістити знімок вашої дитини, зроблений під час відпустки на морі, і в розділ «Подорожі», і в папку «Наш малюк». Якщо для якої-небудь фотографії підходить тільки одна тема, просто перемістіть її у відповідну папку.
4
Розділіть ті папки, які вийшли занадто об'ємними, на дві або більше. Наприклад, якщо ви поїхали з сім'єю на вихідні в ліс з метою активного відпочинку, фотографії , зроблені в цей період, можна розділити на папки «Рабалка», «Шашлики», «Прогулянка».
5
Додайте підписи до фотографій. Вкажіть, де, з ким і що ви робите в момент знімка.