Як навчитися самостійно нарощувати нігті.

Нарощування нігтів - процедура дуже популярна, оскільки дозволяє спростити догляд і одночасно робить їх красивими. Дівчина з ідеальним манікюром справляє приємне враження. Але виконувати нарощування в салонах краси має можливість далеко не кожна представниця прекрасної статі, тому це не тільки дорого, але й займає чимало часу. На щастя, можна навчитися обробляти свої нігті в домашніх умовах не гірше, ніж у професіоналів.
Інструкція
1
Якщо у вас з'явилося бажання навчитися нарощувати нігті самостійно, ви можете використовувати кілька джерел інформації. По-перше, можна знайти і прочитати чимало статей про цю процедуру в дамських і спеціалізованих журналах. По-друге, необхідні вам відеоматеріали у великій кількості викладені в інтернеті. І, нарешті, можна повчитися цьому безпосередньо у хорошого майстра з манікюру.
2
Самий швидкий і недорогий спосіб нарощування - наклеювання накладних нігтів - тіпсів. Вони продаються разом зі спеціальним клеєм. Уважно прочитайте інструкцію і приступайте. Підкоригує довжину нігтів до того, як їх будете наклеювати. Підготуйте свої нігті . Для цього слід видалити старий лак, підняти і видалити кутикулу, обрізати задирки. Акуратно підпиляєте кожен ніготь. Вимийте і висушіть руки.
3
Після цього розкладіть готові тіпси на столику по порядку, щоб не заплутатися. Ви повинні наносити крапельку клею в центр тіпси і акуратно розподіляти його по всій поверхні штучного матеріалу. А потім берете накладної ніготь, тримайте його перпендикулярно до свого натурального, притискуєте і тримайте 10-15 секунд. Якщо десь виступив надлишок клею, відразу ж витирайте. Коли все буде готово, покрийте нігті лаком.
4
Більш складний спосіб нарощування нігтів - за допомогою акрилу. Підготуйте свої нігті , обережно відшліфуйте їх поверхню пилкою з великим зерном так, щоб не залишилося борозенок. Пилочкою з дрібним зерном обробіть поверхню нігтя у кутикули. Видаліть пил і знежирте нігті . Після цього нанесіть дуже тонким шаром праймер.
5
Встановіть на нігті форми. Вони повинні добре прилягати до бічних частинах, інакше нарощені нігті швидко потріскаються. Умочіть кисть в ліквід, відіжміть все зайве. Наберіть цієї пензлем кульку з акрилом. Швидко і акуратно розкачайте його по нігтю з формою. Нанесіть і розкачайте новий кульку з акрилом. Акрил в цей раз не повинен доходити до кутикули, але повинен змішатися з шаром на формі. Втретє наносите акрил на всю поверхню нігтя. Коли акрил висохне, обробіть пилкою боки, а потім всю поверхню нігтя відшліфуйте до блиску. Наприкінці нанесіть на нігті шар лаку.
6
Популярний спосіб нарощування нігтів - нанесення гелю. Для цього зробіть манікюр: обробіть нігті , прибравши зайву довжину. Залишити необхідно 2-3 міліметра для форми. Зашліфуйте поверхню нігтів і надіньте на них форми. Нанесіть перший шар гелю на половину нігтя і продовжите його до потрібної довжини на формі. Підсушіть його під лампою протягом хвилини. Потім нанесіть другий шар гелю, не доводячи його на пару міліметрів до кутикули. Підсушіть. Зніміть форми і надайте нігтям бажаний вид.
7
Після цього на кисть знову наберіть гель і нанесіть його на середину нігтя, розподіляючи його рівномірно по боках. На кілька секунд підійміть долоню вгору і після цього підсушіть ніготь під лампою. Ще раз попрацюйте пилочкою, щоб надати нігтям ідеальну форму. І нанесіть останній, самий тонкий, шар гелю. Просушіть нігті і подбайте, щоб протягом півгодини після цього на них не потрапляла волога.
Кожна дівчина мріє про красивих і доглянутих ручках. Важливу роль в їх красі грає манікюр. Тому багато представниць прекрасної статі прагнуть навчитися самостійно нарощувати нігті . Адже такі можна носити цілих 3-4 тижні! Отже, як навчитися нарощувати нігті гелем?
Вам знадобиться
  • Пилочки різної жорсткості, набір гелів (скульптурний, кольорові і закріплює), праймер, форми, ультрафіолетова лампа.
Інструкція
1
У першу чергу необхідно грамотно підготувати нігтьові пластини. Цей етап вважається найбільш важливим. За пару днів до нарощування не наносите на руки поживних кремів. В іншому випадку це може привести до відшаровування матеріалу. Безпосередньо перед процедурою потрібно знежирити руки. Це зробити можна звичайним медичним спиртом. Потім за допомогою пилочки для натуральних нігтів потрібно видалити блискучий шар. Але не перестарайтеся! Інакше при просушування в лампі виникатиме відчуття печіння. Після цього за допомогою пухнастою пензлика приберіть частинки пилу. Нанесіть на нігтьові пластини праймер або будь-яке інше засіб, що використовується для підвищення адгезії. Дайте йому повністю висохнути.
2
Тепер можна перейти до іншої, не менш серйозною процедурою. Візьміть спеціальні форми для нарощування для нігтів. Закріпіть їх на пальці. Дуже важливо, щоб вони добре трималися. Форми повинні служити як би продовженням власного нігтя. Тільки в цьому випадку нарощені нігтики будуть виглядати натурально.
3
Тепер візьміть на пензлик краплю середніх розмірів структурного прозорого гелю. Нанесіть її на свій натуральний ніготь, а так само викладіть його продовження на формі. При цьому дуже важливо виконати правильну архітектуру. Щоб вся конструкція не зламалася в процесі носіння, необхідно найбільш товстий ділянку зробити в центрі відрізка, що з'єднує краю «лінії усмішки». У кутикули же повинен бути найтонший шар гелю. Крім того, необхідно щоб гель не доходив до кутикули і шкіри на кілька сотих часток міліметра. Якщо він буде викладений впритул, то через кілька днів утворюються в цьому місці повітряні прошарки, що призведе до відшарування нарощеного нігтя. Просушити перший шар гелю під ультрафіолетовою лампою протягом двох хвилин.
4
Тепер можна наносити малюнки. Дизайн може бути виконаний кольоровими гелями, а так само акриловими фарбами, за допомогою яких можна робити об'ємні малюнки. Після того, як картинки будуть готові, нанесіть тонким шаром закріплює гель і висушіть його під ультрафіолетовою лампою.