Як зробити з паперу вироби.

Чого тільки не роблять люблячі батьки, щоб закарбувати ті зміни, які відбуваються з їх дорогими малюками в ранньому віці: і зростання вимірюють, і фіксують спеціальної лінієчку, і ручки-ніжки обводять на папері, щоб через кілька місяців порівняти з новими «відбитками» і продемонструвати дитині - от як ти підріс!
Інструкція
1
А що, якщо з цих милих відбитків зробити симпатичну іграшку - північного оленя? Це забавно і зближує як малюка, так і батька. Перш за все, займемося виготовленням голови тварини. Для цього на щільної коричневої папері або картоні (краще з виворітного боку) обводимо олівцем стопу малюка. Вирізаємо вийшов контур. Голова тваринки готова.
2
Тепер необхідно створити саму примітну приналежність північного оленя - красиві гіллясті роги. Беремо все ту ж щільний папір або картон, але вже оранжевого кольору і, перевернувши на зворотну сторону, старанно обводимо за допомогою олівця долоньки вашого дорогого чада. Акуратно вирізавши ножицями їх по контуру, отримуємо симпатичні роги.
3
Наступний етап - приєднання рожек до голови майбутньої падлюка . Скористайтеся для цього клеєм ПВА або іншим якісним. Нехай малюк допомагає вам: ви, наприклад, намазуєте заготовку клеєм, а дитині довірте докласти її до основи і щільно притиснути, використовуючи серветку.
4
Залишилося лише наділити наше чудове тварина очима і носом. І те, і інше можна намалювати прямо на мордочці оленя або вирізати з паперу і наклеїти. А можна скористатися покупними очицями, що виготовляються спеціально для виробів. Загалом, тут вашої фантазії надається свобода.
5
Якого кольору і форми будуть очі у оленя? Можете, порадившись з малюком, наділити предмет своєї творчості блакитними або карими очима, зробити його погляд сумним або грайливим - справа ваша. м
6
Як завершальний штрих відзначаємо із зворотного боку падлюка точний вік дитини (наприклад, 2 роки 7 місяців). Адже регулярне виготовлення таких чудесних оленят і свідчитиме про кількісні зміни вашого дитя: зростає тварина - значить, зростає і малюк!
Зробити зимову саморобку своїми руками - приємно і дорослому, і дитині. Для цього знадобляться такі прості матеріали, як кольоровий папір та картон, фарби, клей, різнокольорові скельця, стрази і т.п. Тепер справа тільки за вашою фантазією.
Інструкція
1
Майже всі діти люблять малювати пейзажі. Чудовим доповненням для зимового малюнка стануть пухнасті сніжки і яскраві зірочки в темному вечірньому небі. Щоб сніг був схожий на справжній, використовуйте вату. Скачайте з неї маленькі кульки і приклейте до малюнка, тоді сніжинки оживуть. А в якості зірочок виступлять маленькі яскраві стрази.
2
Соснові шишки - також відмінний матеріал, з якого можна зробити зимову саморобку. Змастіть в арахісовим маслом і умочіть в пташиний корм. Прикрасивши такими шишечками дерево за вікном, ви незабаром помітите, як воробушки і снігурі з апетитом клюють корм. Дітям буде дуже приємно і цікаво.
3
Солодка саморобка на зимову тематику - ще більше задоволення. Наприклад, можна взяти кілька білих зефірінок і зробити з них сніговика. В якості рук використовуйте зубочистки. Ваша дитина буде задоволений подвійно - від цікавого праці над виготовленням поробки і солодкої нагороди.
4
Хороший сувенір і приємний подарунок - листівка, зроблена своїми руками. Виготовляється вона з кольорового паперу або тонкого картону. Зображення та написи на листівку наносите за допомогою кольорових блискіток і яскравих фломастерів.
5
Падалка можна робити з різних непотрібних матеріалів. Наприклад, з шкаралупи яйця вийде відмінний пінгвін. Для цього потрібно ретельно промити дві половинки шкаралупи і забарвити їх в чорний колір. Для черевця використовуйте вату, вічка намалюйте маркером, дзьоб зліпіть з пластиліну.
6
Паперові гірлянди особливо зажадають вашої фантазії. Адже це можуть бути не тільки різнокольорові прапорці, нанизані на довгу мотузку. Їх можна зробити фігурними, розфарбувати фарбами, доповнити блискітками. Це може бути низка різних зірочок, сніжинок, хоровод сніговиків і багато іншого.
Корисна порада
Зробити зимову саморобку можна різними способами. Ідей для цього дуже багато, а матеріалів ще більше.