Як надіти автомобільні чохли.

Обшивка крісел автомобіля потребує захисту від пошкоджень, тому чохли просто необхідні. До того ж це прекрасна можливість зберегти чистоту в салоні. Поверхня чохлів вбере в себе більшу частину пилу і бруду. Почистити цей аксесуар набагато простіше, ніж міняти сидіння автомобіля.
Вам знадобиться
  • комплект автомобільних чохлів
Інструкція
1
Класичний комплект автомобільних чохлів являє собою пару виробів для передніх сидінь, накидку і чохол для пасажирського дивана, п'ять предметів для підголівників і застібки-кріплення у вигляді гачків. Вийміть комплект з упаковки. Проведіть первинну ідентифікацію, щоб переконатися, що всі деталі в наявності. Для цього розкладіть вироби на сидіннях так, як вони згодом будуть надіті.
2
Особливу увагу приділіть підголівникам - задні у деяких моделей машин менше, ніж передні. Хоча при візуальному огляді вони однакові. Прикладіть один до одного бічні елементи підголівників, щоб це зрозуміти. Визначте їх задню і передню частину. Передня, як правило, володіє великим вигином. Визначившись з деталями, приступайте до надягання чохлів.
3
Автомобільні чохли простіше спочатку надіти на передні крісла. Посуньте до упору крісла вперед, щоб було легше працювати. Зніміть підголівник і надіньте зверху на крісло чохол. Ретельно розправте складки тканини. Загляньте під крісло і відшукайте допоміжні гумки, розташовані по краю вироби. З'єднайте їх за допомогою гачків.
4
Одягніть чохол на підголівник, акуратно натягнувши тканину. Вставте його на місце. Ті ж маніпуляції виконайте з другим переднім кріслом.
5
Перед тим, як одягти чохол на задній диван, зніміть його сидіння. Для цього потягніть деталь вгору із зусиллям, щоб відкріпити засувки, на яких вона тримається. На зняте сидіння надіньте накидку чохла, старанно натягнувши гумки. Закріпіть їх допоміжними гачками.
6
Одягніть чохли на підголовники, попередньо знявши їх зі спинки. Спинку дивана відкиньте всередину салону до упору і надіньте на неї чохол. Ретельно закріпіть його за допомогою допоміжних гачків. Поставте спинку на місце і вставте підголівники на свої місця. Потім поверніть сидіння на належне місце.
Зверніть увагу
Деякі моделі чохлів сильно відрізняються: лівий від правого сидіння. Тому, перш, ніж почати роботу, визначитеся.
Корисна порада
Починати з'єднання гумок з замками найкраще зі спинки сидіння.
Заводська оббивка салону автомобіля не вічна, але кожному водієві хочеться, щоб внутрішнє оздоблення їх машини виглядало презентабельно. Саме тому автолюбителям нерідко доводиться задаватися питанням про те, де можна купити автомобільні чохли .
На сьогоднішній день існує безліч фірм, в яких продається широкий асортимент автомобільних чохлів. Їх можна придбати в готовому вигляді, а можна замовити пошиття "з нуля" по заданим параметрам з що подобається матеріалу. Словом, альтернатив для бажаючих прикрасити свій засіб пересування зсередини предостатньо. В першу чергу при потребі в запчастинах і аксесуарах деякі водії звертаються до офіційних дилерів своєї автомобільної марки. Надійність - основний плюс у співпраці з дилерами. Всі куплені товари, в тому числі і авто- чохли , ідеально підійдуть під заводські параметри. Крім того, оригінальні чохли за рахунок своєї високої якості зазвичай справно служать багато годи.Также цікавлять чохли для салону авто можна відшукати в автомобільних магазинах, а також на авто-ринках вашого міста . На вибір вам будуть запропоновані спеціалізовані та універсальні аксесуари для сидінь. Спеціалізовані розроблені для конкретної моделі та марки, а універсальні підійдуть на сидіння будь-якої машини. Як правило, якість універсальних чохлів залишає бажати кращого, але зате і коштують вони недорого. Обмежений вибір універсальних чохлів реалізується в більшості мережевих гіпермаркетов.Во всесвітній павутині вам запропонують оновити салон авто безліч інтернет-магазинів. Деякі з них є торговими посередниками, але іноді можна наштовхнутися на сайт виробника чохлів. У віртуальному авто-ательє ви зможете зазирнути в каталог готових варіантів або задуматися про індивідуальний пошитті. Природно, унікальні авто- чохли з улюблених матеріалів, забарвлених в приємні кольори, надовго піднімуть ваш настрій. Правда, обійдеться таке задоволення недешево, але це того стоіт.Вибірать Чи автомобільні аксесуари на ринках, у дилерів, в магазинах або замовляти їх з доставкою додому в інтернет-магазині - це особиста справа кожного.