Як вибрати стиль хлопцю. поради хлопцям по стилю одягу.

Стиль - сукупність певних елементів, що дозволяють створити неповторний і органічний образ. Не дивлячись на те, що дане поняття частіше асоціюються з жіночою половиною, хлопцям також важливо створити власний стиль, який відрізняв би їх від інших і розкривав індивідуальність.
Інструкція
1
Стиль в одязі не може бути відділимо від способу життя молодої людини: його занять, захоплень, роботи. Повинен він відповідати і складу характеру. Не варто гнатися за модними речами. Сьогодні вони затребувані, а завтра - ні. До того ж в них ходять дуже багато, при цьому підходить такий одяг далеко не всякої фігурі.
2
Якщо ви працюєте в офісі, часто проводите ділові зустрічі, контактуєте з багатьма представниками бізнесу, вам мимоволі доведеться носити класичний одяг. Підберіть таку, яка підійде саме вашій фігурі. Краватки, костюми, сорочки, пальта і плащі - все це вже заздалегідь виглядає стильно. Головне - вибирати елегантні строгі речі і правильно поєднувати їх між собою за колірною гамою. Не скупіться на дорогу класичний одяг, висока якість матеріалу і хороший крій видно відразу. Увечері класичний костюм можна поміняти на строгі джинси і водолазку, також витримуючи власний стиль.
3
При неформальній професії або способі життя можна вибрати альтернативний стиль. Наприклад, джинси, светри і сорочки незвичайного покрою або забарвлення, шарфи і хустки, оригінальні туфлі або черевики. Але всі ці речі, знову ж таки, повинні поєднуватися між собою, бути цікавими і охайними.
4
Якщо вам комфортно в одязі спортивного крою, ви більшу частину часу проводите в русі, виберіть для себе спортивний стиль. Носіть кеди, кросівки, джинси та цікаві толстовки, правильно поєднуючи їх з різними аксесуарами, наприклад, з кепками або окулярами.
5
Підібравши для себе певний стиль, намагайтеся витримувати його у всьому - від одягу до стрижки. Купуйте тільки ті речі, які ідеально сідають по вашій фігурі, підходять вам за кольором, в яких ви відчуваєте себе найбільш комфортно і впевнено. Носіть їх акуратно, і нехай вони стануть відображенням вашого внутрішнього світу.