Як перебудувати дачний будинок.

Якщо ви хочете переробити дачний будиночок , що не затіваючи глобальної перебудови, можна обійтися без участі фахівців. Так ви, наприклад, можете замінити старі вікна і двері, а також побудувати другий поверх.
Інструкція
1
Подумайте, як ви хочете перебудувати дачний будинок. Якщо бажаєте збільшити житлову площу, не зводячи новий будинок, а використовуючи існуючий, вам краще побудувати другий поверх. Майте на увазі, що для цього не потрібно створювати новий фундамент і пов'язувати його з фундаментом старої споруди за допомогою арматури, як, наприклад, при прилаштовуванням приміщення на першому поверсі. Другий поверх дасть вам додаткове житлове приміщення і заощадить кошти при будівлі порівняно з розширенням будинку по горизонталі.
2
Створіть мансардне приміщення у вашому дачному будинку. Попередньо вам необхідно зняти дах будинку, адже після того, як буде готовий другий поверх, ви побудуєте нову.
3
Побудуйте стіни другого поверху. Краще зробити їх з дерева. Ви можете використовувати, наприклад, клеєний брус. Також для спорудження другого поверху дачного будинку підходить колоду з оциліндровки. Постарайтеся не порушити основну архітектурну конструкцію вашого дачного будинку. Створіть в стінах віконні та дверні прорізи.
4
Покрийте підлогу другого поверху ламінатом. Цей будівельний матеріал популярний завдяки тому, що він є порівняно недорогим, а його укладання не вимагає виконання складних робіт. З'єднуючи панелі, стежте, щоб місця стиків збігалися.
5
Зробіть облицювання дерев'яних стін будинку сучасними оздоблювальними матеріалами, наприклад, сайдингову панелями. Під них прокладете пінопластові панелі. Таким чином ви утеплите будинок. Замініть старі дерев'яні вікна сучасними металопластиковими конструкціями зі склопакетами. Займіться переробкою даху.
6
Підберіть будівельні матеріали для виготовлення покрівлі: бітум, шифер, металочерепицю або сталеві матеріали, що мають полімерне покриття. При побудові даху не забудьте залишити широкі карнизи і організувати вільний стік для дощової води.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Auv3vASNsAA
Реконструкція житла передбачає широкий спектр будівельних заходів: від часткового видозміни житла до його повної перебудови. Іноді буває складно провести межу між ремонтом або переплануванням будинку і власне реконструкцією. Різниця полягає, насамперед, у ступені та характері внесених змін.
Інструкція
1
Визначте кінцеву мету перебудови будинку . Вам необхідно створити чіткий образ нового житла, яке ви маєте намір отримати в результаті. В іншому випадку реконструкція може невиправдано затягнутися і перетвориться в «довгобуд». Знаючи, у що ви маєте намір перетворити ваше нинішнє будова, можна більш чітко спланувати етапи робіт і закупити всі необхідні матеріали.
2
прорахувати витрати на проведення перебудови будинку . Виходите при цьому з конкретної ситуації. Якщо у вашому розпорядженні є придбане вами розпочате будівництво, це може стати передумовою для реконструкції. Близько половини витрат на будівництво становлять витрати на фундамент і несучі стіни. Тому повна перебудова такого недобудованого споруди навряд чи буде виправданою.
3
Якщо ви придбали будинок під «чистову обробку», то можлива ситуація, коли будівля проектувалася без врахування ваших уподобань і потреб. Прорахуйте в цьому випадку, яка буде вартість перебудови будинку під ваші смаки укупі з витратами на можливу повну реконструкцію будинку . Перебудова може при цьому включати обробку фасаду та інтер'єру, прибудову гаража або веранди, невелике перепланування приміщень.
4
В деяких випадках в якості причини перебудови будинку виступає бажання перетворити зовнішній невиразний вигляд будинку . При цьому варіанті обмежтеся обробкою фасадів, зміною покрівлі, введенням додаткових архітектурних змін (наприклад, башточок).
5
З метою збереження ландшафтного дизайну території заміського будинку використовуєте каркасно-панельні технології, що дозволяють компактно і акуратно складувати будівельні елементи і не допустити скупчення будівельного сміття.
6
Проведіть детальне обстеження фактичного стану конструкцій будинку . Бажано замовити професійну експертизу з технічного обстеження будівлі - це допоможе звести фінансові ризики до мінімуму.
7
Для складання проекту майбутньої перебудови будинку запросіть архітектора, який має досвід подібної роботи. Після розробки проектної документації узгодьте її у відповідних інстанціях. Тепер можна перейти до безпосередніх робіт з реконструкції будинку .
8
Починайте перебудову з фундаменту, оскільки могло відбутися ослаблення кладки або зменшення несучої здатності грунту. Оскільки закладені в проект реконструкції будинку зміни можуть збільшити навантаження на фундамент, передбачте розширення його підошви. Для збільшення щільності ґрунту та його несучої здатності виконайте його цементування, утрамбовування щебеню або пристрій набивних паль.
9
Якщо перебудова будинку передбачає зведення прибудови до будинку, передбачте правильне поєднання існуючих і прибудованих фундаментів. Чи не прив'язуйте жорстко нову конструкцію до старої, це може привести до перекосів і тріщин.
10
Для зміцнення стін використовуйте в каркасі будови металеві конструкції. Можлива прибудова нової кладки уздовж всієї поверхні стін, при цьому старі стіни кріпите до нової кладці анкерними болтами.
11
Останній етап перебудови будинку - пристрій покрівлі. Якщо знос покрівлі значний, зробіть демонтаж всього покриття і здійсните повну реконструкцію даху. Якщо ви маєте намір надбудувати мансарду, поміняйте і кроквяну систему. Якщо ж дефекти даху несуттєві, обмежтеся заміною пошкоджених її ділянок та фарбуванням.