Як оформити візу до Голландії.

Для в'їзду в Голландію , як і в будь-яку іншу країну Європейського союзу, потрібно Шенгенська віза. Видається вона громадянам Росії в посольстві Нідерландів на підставі поданої заяви та наданих документів.
Вам знадобиться
  • - російський і закордонний паспорти;
  • - заповнена анкета;
  • - довідка з місця роботи;
  • - виписка з банківського рахунку;
  • - 2 фотографії;
  • - запрошення приймаючої сторони або бронь готелю та квитків.
Інструкція
1
Отримати Шенгенську візу можна самостійно або скориставшись платною допомогою туристичного агентства. Але і в тому, і в іншому випадку вам необхідно буде зібрати пакет документів, потрібних для видачі візи. Залежно від мети поїздки та складу мандрівників список їх може різнитися. Але основними з них є: закордонний паспорт, ксерокопія російського паспорта, фотографії, довідка з місця роботи із зазначенням посади і середньої заробітної плати, виписка з банківського рахунку, заповнена анкета, запрошення або бронь готелю.
2
Обравши для себе самостійний шлях, зайдіть на сайт офіційного посольства Голландії в Москві http://www.netherlandsvac-ru.com/russian/, виберіть пункт меню «Запис на подачу документів» і запишіться на потрібне число.
3
Скачайте на сайті форму спеціальної заяви на оформлення візи, складене у вигляді анкети. Заповніть його англійською, німецькою або французькою мовами. Роздрукуйте і поставте свій підпис. У заяві обов'язково вказуйте повні і вірні відомості про себе, це дозволить уникнути багатьох проблем, включаючи і відмова в видачі візи.
4
Потім зберіть документи, необхідні для отримання вашого типу візи. З їх списком ви також можете ознайомитися на даному сайті.
5
Сплатіть консульський збір за оформлення візи. Він становить 970 рублів і оплачується в російській валюті.
6
Прийдіть в посольство в призначений день, надайте необхідний пакет документів, заповнену, підписану анкету та квитанцію про сплату консульського збору. Якщо документи влаштують працівників консульства Нідерландів, вам видадуть візу.
7
Якщо ви вирішили скористатися послугами туристичної фірми, віддайте туди всі необхідні документи, заповніть вже роздруковану анкету, оплатіть консульський збір, послуги фірми і чекайте заповітного дозволу на в'їзд. Оформити її агентство може взятися навіть у тому випадку, якщо ви не будете купувати у неї тур в Голландію .
Зверніть увагу
На офіційному сайті посольства Нідераланди в Моске ви можете подивитися етапи оформлення вашої візи. Для цього виберіть у головному меню однойменний пункт, а потім введіть у поле номер вашої справи та прізвище.