Як оформити візу в Португалію.

Для оформлення візи в Португалію необхідно зібрати документи, що підтверджують факт, мета і матеріальне забезпечення поїздки, надати їх в Консульський відділ і сплатити візовий збір.
Інструкція
1
Заповніть анкету для оформлення шенгенської візи. Форму можна завантажити на офіційному сайті Посольства Португалії в Москві в розділі "Formularios". Роздрукуйте її на одному аркуші з двох сторін. Заповніть друкованими літерами або на комп'ютері. Всього потрібно 2 примірники анкети. Поставте підпис.
2
Зробіть кольорові фотографії.
3
Зніміть копію сторінки закордонного паспорта з фотографією. Переконайтеся, що паспорт діє як мінімум 3 місяці з моменту закінчення поїздки. Також зробіть копії всіх раніше оформлених шенгенських віз.
4
Придбайте квиток на літак в обидва кінці. Зніміть копію авіаквитка або зробіть роздруківку електронної маршрут-квитанції.
5
Оформіть поліс медичного страхування з покриттям у всіх країнах Шенгенської угоди та страховою сумою не менше 30 000 євро.
6
Забронюйте готель на період перебування в країні. Роздрукуйте підтвердження резервування.
7
Підготуйте документи, що свідчать про вашу фінансову спроможність. Підтвердженням тому може бути довідка з роботи, роздрукована на бланку організації, із зазначенням посади та розміру зарплати. Також ви можете зробити виписку зі свого банківського рахунку або придбати дорожні чеки.
8
Запишіться на прийом до Консульського відділу Посольства Португалії по телефону 495-783-66-23 або 495-974-25-08. Зверніть увагу, що послуга платна, вартість однієї хвилини розмови становить 76 рублів.
9
Відвідайте Консульський відділ Посольства Португалії в призначений час. Він знаходиться за адресою Ботанічний провулок, будинок 1. Якщо у вас є питання по документах, можна попередньо зателефонувати 495-981-34-14.
10
Заплатіть в будівлі Консульства візовий збір, він становить еквівалент 35 або 60 євро для звичайного і термінового оформлення відповідно. Віза виготовляється протягом мінімум п'яти днів. Перевірити етап оформлення документів можна на офіційному сайті Посольства Португалії.