Як повернути гроші за електронний квиток.

Все більш широке поширення набувають електронні квитки на літак. Їх можна купувати по інтернету і необов'язково брати з собою в аеропорт. І як і звичайний квиток на паперовому бланку, електронний в ряді випадків підлягає поверненню за бажанням покупця.
Інструкція
1
Знайдіть координати тієї організації, де ви купували квиток. Наприклад, якщо ви придбали квиток на сайті з бронювання або в туристичній компанії, то вам потрібно звертатися туди, а не в авіакомпанію, якою ви збираєтеся летіти.
2
Уточніть, які правила обміну квитків існують в тій тієї організації, де ви їх купували. Ця інформація може бути додана до файлу з вашим електронному квитком. Також вона часто розміщується на інтернет-сайті організації. Ці дані допоможуть вам при необхідності від стояти свої права і аргументовано розмовляти з представниками компанії.
3
Зверніться у фірму, де ви купували квитки . Це можна зробити, відвідавши компанію особисто або ж зателефонувавши по телефону. Будьте готові назвати не тільки своє ім'я, але і паспортні дані для підтвердження своєї особи. Також тримайте напоготові сам квиток. У нього є унікальні номер, який також потрібно буде повідомити співробітнику компанії.
4
Врахуйте, що якщо ви набували недорогі квитки , то, швидше за все, вам не вдасться повернути назад повну суму. Більшість компанії утримає з вас деякий відсоток за анулювання польоту. Якщо ж ви вирішили скасувати рейс менше ніж на три дні, готуйтеся до того, що сума такого штрафу може скласти до половини вартості квитка.
5
Домовившись про суму, дізнайтеся, як ви зможете отримати гроші тому. Вам можуть видати їх готівкою або перевести на ваш банківський рахунок. В останньому випадку не забудьте передати співробітнику компанії ваші банківські реквізити.
Зверніть увагу
В деяких випадках ви можете повернути частину грошей за квиток вже після скоєння рейсу, якщо правом поїздки ви не скористалися. Щоб дізнатися точні умови такої компенсації, зверніться у фірму, яка продала вам квиток. зокрема, вам можуть повернути вартість польоту, якщо ви не змогли вилетіти з незалежних від вас обставин і у вас є страховка на подібний випадок.