Як накачати ноги чоловікам. Як накачати ноги під час бігу.

Загальна накачування тіла у чоловіків неможливо без збільшення м'язової маси ніг. Адже саме на них припадає основне навантаження при нарощуванні м'язів торсу і рук. Якщо цього не робити, цілком можна заробити варикозне розширення вен, та й велику вагу підняти буде досить важко.
Інструкція
1
Займіться бігом. Біг - це універсальний спосіб накачати м'язи ніг. Під час нього спалюються зайві кілограми, а м'язова маса збільшується. Крім того, він добре впливає на роботу серця і судин. Почніть з невеликих дистанцій, намагаючись зберігати рівне дихання. Поступово збільшуйте тривалість забігу. Коли звикнете до систематичних навантажень, виконуйте біг з прискоренням, з високо піднімаються вперед і назад ногами. Можна також бігати зі спеціальними обважнювачами, які вішаються на щиколотки. Знайти їх можна в будь-якому магазині спортивних товарів.
2
Виконуйте присідання. Так ви добре прокачаєте передню частину стегна. Присідайте до упору в кілька підходів, з кожним тижнем збільшуючи кількість разів. Ноги при цьому не відривайте від підлоги, а спину тримайте рівно. Для досягнення більшого ефекту, почніть присідати на одній нозі, тримаючи іншу зігнутою, а руками спираючись на спинку стільця. При збільшенні м'язової маси всього тіла можна починати присідання зі штангою. Так зазвичай тренуються культуристи.
3
Вставайте навшпиньки. Це значно збільшить литкові м'язи ніг. Почніть з 60 разів, виконаних в три підходи. Коли звикнете, збільште кількість підйомів. Руки при виконанні цієї вправи тримайте на поясі.
4
Робіть махи ногами. Ляжте на бік на тверду поверхню, бажано на підлогу, витягніть одну руку за голову, а інший спирайтеся на підлогу. Підніміть ногу до отримання між нею і тілом кута в 90 градусів. Потім опустіть її. Зробіть до 40 таких повторень в 2 підходи, потім перекиньтеся на інший бік і повторіть вправи з другою ногою. Ці дії збільшать бічні м'язи стегна.
Зверніть увагу
Дані вправи підходять для збільшення м'язової маси ніг в домашніх умовах. Для занять на тренажерах у спортивних залах необхідно проконсультуватися у досвідченого тренера. Він складе вам комплекс занять і визначить ступінь навантаження виходячи з вашого фізичного стану.
Корисна порада
Через те, що на ноги доводиться основне навантаження всього тіла, накачування їх м'язів вимагає більш інтенсивних фізичних занять. Головне при цьому - не обмежуватися виконанням тільки однієї вправи, а виконувати їх все в комплексі.