Як перевести в готівку віртуальні гроші.

Все більшої популярності набирають електронний гаманці. З їх допомогою в інтернеті можна розраховувати віртуальними грошима, зберігаючи конфіденційність своїх банківських даних. Крім того, електронні гроші можна переводити у готівку, отримуючи у вигляді готівки або перекладу на банківський рахунок.
Інструкція
1
Якщо у вас немає електронного гаманця, але ви хочете отримувати від будь-кого і обналичивать електронні гроші , створіть свій аккаунт в одній з використовуваних в інтернеті платіжних систем. Це можна зробити безкоштовно. До найбільш популярних систем відноситься Яндекс.Деньги і WebMoney, але існує й безліч інших.
2
Зайдіть на сайт вашої електронної платіжної системи і вивчіть правила виведення грошей. Наприклад, ви можете виявити там обмеження, пов'язані з сумами і швидкістю виведення грошей. Найчастіше ці обмеження можна обійти, підвищивши рівень свого аккаунта. Зазвичай платіжна система розширює доступні вам функції після підтвердження вашої особистості, наприклад, за допомогою відсканованої сторінки паспорта.
3
Оберіть спосіб виведення грошей. Якщо у вас є банківський рахунок, гроші можуть прийти туди. Зайдіть в свій аккаунт, виберіть функцію виведення грошей. В що з'явилися поля введіть суму, яку ви хочете перевести в готівку, номер вашого банківського рахунку, назва фінансової організації, її БИК, а також кореспондентський рахунок. Ці реквізити ви зможете отримати в своєму банку. Заповнивши форму, підтвердіть відправку повідомлення. Після цього з вашого електронного гаманця буде знято суму переказу та комісія за його вчинення. Гроші прийдуть на рахунок в банку через два-три робочих дні.
4
Якщо у вас немає рахунку в банку, виведіть необхідну суму за допомогою системи грошових переказів. На сайті вашої електронної платіжної системи знайдіть список організацій, з якими вона співпрацює. Виберіть систему переказів, офіс якої знаходиться найближче з вашого місця проживання або роботи. Заповніть форму для відправки грошей. Вкажіть прізвище, ім'я, по батькові та паспортні дані людини, яка буде отримувати гроші . Сама сума буде вам доступна для зняття приблизно через добу після відправлення платежу. Однак якщо операція проводиться в вихідні, термін переведення грошей може бути збільшений.