Як в'язати джгут.

В'язання джгута - основа бісероплетіння. Умілі майстрині тільки за допомогою зчленування декількох простих джгутів створюють неймовірної краси варіації прикраси.
Вам знадобиться
  • Приготуйте нитки (вони повинні вільно проходити крізь вушко голки, на яку нанизується бісер), гачок №1, бісер 10 розміру і голку для його нанизування.
Інструкція
1
Нитку необхідно всунути в голку і почати «надягати» на неї бісер, чим більше, тим краще.
2
Потім, прибравши голку, робимо з нитки початкову петлю як для в'язання гачком.
3
Найближчу бісеринку посуваємо до цієї петельці і пров'язуємо повітряну петлю. Бісеринка виявляється в центрі цієї петлі.Получілась бісеринка в повітряної петлі. Те ж саме робимо ще з 8 частинками бісера.Получівшуюся косичку замикаємо в кільце. Так у нас утворився перший ряд джгута.
4
Переходимо до другого: втягає гачок в петлю, в центрі якої - бісеринка, і переводимо на неї нитку. Чергову бісеринку рухаємо до гачка і пров'язуємо. І так до кінця цього ряду.
5
Якщо ви все робите правильно, то частинки бісеру в вертикальному положенні будуть знаходитися тільки в останньому ряду. У всіх попередніх вони повинні бути в горизонтальній позиції, тобто «Лежати». Інакше доведеться переробляти все наново.
6
Ці нехитрі, але копіткі маніпуляції проробляємо з усім іншим бісером, спочатку нанизаним на нитку.
Джгути - цікаві візерунки, які в'яжуться спицями. У поєднанні з іншими схожими декоративними елементами утворюють неповторний візерунок вироби, дозволяють створити незвичайну річ. Їх можна використовувати при виготовленні жакета, джемпера або навіть виїзного пальто.
Інструкція
1
Джгути утворюються при переміщенні декількох петель, від чотирьох і більше, з використанням додаткової спиці. По краях їх зазвичай обмежують виворітними петлями.
2
Як правило, інтервал між переміщеннями залежить від того, який джгутик ви хочете отримати. Якщо треба стандартний, симетричний, то він дорівнює кількості переміщених петель. Щоб зробити більш довгастий джгут, треба збільшити інтервал.
3
Переміщення можна робити в будь-яку сторону. Щоб перемістити вліво, то треба на допоміжну спицю зняти перші три петлі і розташувати їх перед роботою, потім провязать лицьовими наступні три, а далі в'язати петлі з допоміжної спиці.
4
Якщо переміщаєте вправо, то в цьому випадку потрібно зробити навпаки - перші три петлі ви перекидаєте на допоміжну спицю і ставите перед роботою, потім наступні три пров'язуйте лицьовими петлями і останню трійку з допоміжної спиці також ліцевимі.Чтоби отримати більш цікавий малюнок , можна в'язати лицьові петлі в кілька смуг.
5
Можна виготовити гарний візерунок у вигляді овального джгута. Для цього вам потрібно зняти на допоміжну спицю і помістити перед спицею три петлі в дев'ятому ряду.
6
Далі провязать дві лицьові петлі, потім три з допоміжної спиці.
7
Потім в одинадцятому ряду направо переміщують так: три петлі зняти на допоміжну спицю і перемістити позаду основної та в'яжуть три лицьові петлі, а потім ще три з допоміжною спіци.Можно експериментувати, пробуючи різні варіанти і отримуючи оригінальні візерунки на своєму виробі .