Як відновити нігтьову пластину. Як за тиждень відростити нігті.

Збереження краси і здоров'я нігтів - важливе завдання, яка постає перед багатьма людьми. Особливо це стосується милих дам, адже неакуратний вигляд рук негативно позначається на їх привабливості. Тому варто знати способи, що допомагають повернути нігтям втрачену красу.
Інструкція
1
Для початку акуратно зріжте розшароване частина нігтя, намагаючись надати йому красиву форму. Обережно обточити вільний край, використовуючи мелкозернистую пилочку. Для зміцнення шару нігтьової пластини застосовуйте кальцієвий гель, до складу якого включені вітаміни В2 і В5.
2
Виключіть зі звичних косметичних засобів рідина для зняття лаку, що містить ацетон. Краще використовувати кошти, у складі яких є протеїн або кальцій, вони якнайкраще підходять для відновлення пошкоджених нігтьових пластин.
3
Підвищена ламкість нігтя може виникнути через надмірну сухості, але найчастіше ламкість - це наслідок нестачі кальцію. В даному випадку допоможуть препарати з підвищеним рівнем вмісту цього мікроелемента. Вони сприяють зміцненню, збільшують еластичність і зростання нігтя. Для відновлення ж водного балансу потрібні масло або крем для нігтів, спеціальний лак з додаванням зволожувача.
4
Для вирішення проблем з кутикулою добре підійде масаж з протеїновим маслом або кремом (крім протеїну в ньому повинен бути вітамін Е, парафін і ефірні масла). Масаж збільшує приплив крові до нігтьового корню, робить зростання кутикули уповільненим, прискорює ріст здорового нігтя. Проводите цю процедуру кожного разу після виконання манікюру.
5
Видалити виниклі нерівності і борозенки на поверхні нігтя можна за допомогою полірувальних пилочок і вирівнюючого лаку. Крім того, приділіть підвищену увагу кутикуле, через неправильне поводження з якої і виникла ця неприємність.
6
Стати щасливою власницею здорових, красивих і доглянутих нігтів не так складно, як здається. Головне - систематично і правильно доглядати за ними, використовуючи підходящі косметичні засоби. Намагайтеся не перестаратися в занадто частому нарощуванні нігтів, бережіть красу натуральних нагідок.
Корисна порада
Найпоширеніші зміни нігтьової пластини - підвищена крихкість і ламкість, розшарування краю, занадто слабка структура самої пластини і проблемна кутикула. Вона може бути дуже суха, занадто швидко зростаюча і утворює валики. Внаслідок неправильного догляду за кутикулою ніготь набуває непривабливу хвилясту структуру.