Як готувати цукровий сироп. Як зварити цукровий сироп для варення.

Якщо ви зібралися приготувати варення або ромову бабу - без цукрового сиропу не обійтися. Приготувати його нескладно, головне, точно знати, що ви хочете отримати.
Вам знадобиться
    • цукор;
    • вода;
    • каструля;
    • газова або електрична плита.
Інструкція
1
Налийте в каструлю воду, всипте туди ж цукровий пісок. Розмішайте воду з цукром ложкою і поставте каструлю на сильний вогонь так, щоб вона нагрівалася тільки з одного боку. При нагріванні на другій стороні буде виділятися піна, яку час від часу потрібно знімати.
2
Після того, як піна закінчилася, поставте каструлю так, щоб вона нагрівалася рівномірно, вогонь не зменшуйте. Можна ще раз розмішати сироп. Тепер вам потрібно довести співвідношення води і цукру до потрібного у ваших цілях - воно буде різним у залежності від того, чи збираєтеся ви зробити просочення для бісквіта, глазур або саморобну карамель.
3
Перша проба (співвідношення води і цукру 50х50%) не вимагає доводити сироп до кипіння, досить просто розчинити у воді потрібну кількість цукру. Визначається вона таким чином: якщо взяти краплю остудженого сиропу на пальці і трохи потерти їх одна об одну, вони стануть липкими.
4
Друга проба (75% цукру і 25% води) досягнута, якщо крапля сиропу , затиснута між пальцями, не просто липне, але витягується в тонку нитку, коли ви розводите пальці. Можна також крапнути ложечку сиропу на холодну тарілку, трохи притиснути його ложкою і підняти ee верх - за нею також потягнеться тонка нитка.
5
Третя проба (85% цукру і 15% води). Перевіряється також, як і друга, тільки карамельна нитка повинна бути товстою.
6
Четверта проба. Сироп вже зовсім густий, в ньому залишилося тільки 10% води. Щоб у цьому переконатися, треба зачерпнути трохи ложечкою і опустити її в склянку з холодною водою. Якщо все правильно, з отриманої маси ви зможете зліпити м'який кульку.
7
П'ята проба. Перевіряється також, як і четверта, тільки кулька вийде твердим.
8
Шоста проба - води залишилося всього 2%. На цьому етапі сироп перетвориться на карамель і кулька скачати не вдасться - маса буде ламатися в руках, перестане бути липкою і почне кришитися на дрібні частини при розкусуванні.
9
При подальшій варінні маса спочатку пожовтіє, потім почорніє і почне виділяти задушливий дим. Якщо на цьому етапі в неї долити води і швидко розмішати - ви отримаєте палений цукор, ліки від кашлю.