Як перенаправити адресу.

Для перенаправлення трафіку найпростіше використовувати вбудовані можливості веб-сервера Apache, тобто просто застосувати настройки сервера і керувати ними за допомогою файлу htaccess. У нього потрібно помістити директиви, щоб програмне забезпечення перенаправляє відвідувачів на інтернет- адреси , зазначені у файлі.
Інструкція
1
Відкрийте доступний вам текстовий редактор, наприклад, «Блокнот». Можливостей у нього достатньо, щоб створити файл htaccess і наповнити його необхідним змістом. Необхідні директиви в ньому представлені у вигляді рядків звичайного тексту. Їх можна редагувати так само, як файли з розширенням txt, html, js і т.д.
2
Сформуйте певні команди, відповідні вашим вимогам, для перенаправлення адреси . Якщо вам потрібно реалізувати відправку відвідувача з будь-якої сторінки вашого нового сайту на один і той же адресу, у файл htaccess позначте рядок Redirect/http://site.ru. Установка Redirect в даній записи являє собою команду перенаправлення адреси . Слеш (коса риса) позначає кореневу директорію ресурсу, тобто у всіх папках веб-сайту поширюється дія директиви. Будь-який запит файлів ресурсу буде включати механізм перенаправлення. При розміщенні аналогічного файлу в папку з іншими директивами її команди стануть пріоритетними для Apache. Код http://site.ru вказує URL-адресу, на яку програмне забезпечення повинне здійснювати редирект відвідувачів ресурсу. Замініть його адресою для редиректу.
3
Вкажіть яку-небудь папку веб-сайту замість кореневої директорії. У цьому випадку редирект стосуватиметься лише відвідувачів, які запитують документи з усіх вкладених папок директорії. Приміром, Redirect badGirl/http://site.ru. Є можливість перенаправлення на потрібну адресу тільки тих користувачів, браузери яких посилають запити на документи певного типу. Приміром, якщо запитувана сторінка має розширення php, перенаправлення буде спрацьовувати автоматично. Складену директиву збережіть в файл htaccess і завантажте в кореневий каталог сайту.