Як з'єднати два профілі.

Бути завжди в курсі подій відразу в декількох соціальних мережах, знаходити і додавати друзів з інших сайтів - не фантастика, а реальність сьогоднішнього часу. Для цього потрібно лише з'єднати два профілю .
Вам знадобиться
  • - персональний комп'ютер (або телефон) з виходом в інтернет;
  • - реєстрація на кількох соціальних сайтах.
Інструкція
1
Можливості інтернету воістину безмежні. Зовсім недавно в «павутині» з'явилася можливість з'єднання одночасно профілів кількох соціальних мереж і додавання з них друзів, з якими зручно вести листування, не покидаючи улюбленого сайту. Такий крок дозволяє користувачам бути завжди на зв'язку та отримувати повідомлення і повідомлення відразу з різних мереж.
2
Крім цього, об'єднання профілів - це зручне розміщення статусів і фото відразу на кількох своїх сайтах. Ну і, звичайно ж, так набагато зручніше стежити за тим, які зміни та новини відбуваються на сторінках ваших друзів і знайомих.
3
З'єднати акаунти кількох соціальних мереж нескладно. Для цього зайдіть на свій сайт і знайдіть повідомлення про можливе злиття сервісів. Подібна функція є на більшості найбільш поширених сервісів. Серед них - «ВКонтакте», «Мій світ», «Однокласники», «Твіттер» та багато інших.
4
Натисніть на посилання «Так, це мій профіль». Після чого відбудеться автоматичне «злиття» ваших сторінок в соціальних мережах. Провівши цю процедуру, ви практично одним кліком зможете переходити з одного сайту на інший, здійснювати листування і знаходити друзів у різних соціальних мережах.
5
Пошук друзів і однокласників в соціальних мережах можна виконати, ввівши черзі до відповідного рядка їх основні параметри - ім'я, прізвище, вік, місце проживання або вказати електронну адресу, якщо у вас такий є.
6
При використанні особистих даних користувачів система витратить деякий час на обробку даних, після чого виведе вам список відповідних кандидатур. Вибирайте необхідних вам людей, відправляйте їм запрошення дружити і спілкуйтеся, наскільки вам дозволяють час і можливості.