Як зробити корону своїми руками. Корона снігової королеви своїми руками.

Корольової мріє бути кожна дівчинка. Нехай ненадовго, хай тільки на час чудесного балу або казкового свята. Шахової або сніжної - неважливо. А яка королева може обійтися без такої важливої частини свого вбрання, як корона? Тим більше, що виготовити її своїми руками зовсім не складно, і будь-яка маленька героїня, яка мріє постати на святі в усій красі, за допомогою мами впорається з цим завданням.
Інструкція
1
Корона для Снігової Королеви робиться наступним чином: з товстої білої дроту за допомогою плоскогубців вигинається каркас, який потім просто обмотується сріблястою мішурою. Форма каркаса може бути будь-який - досить викликати на допомогу свою фантазію. Простежте лише, щоб розміри каркаса відповідали величині дитячої голівки.
2
Якщо ж юна леді готується до ролі Шахової Королеви, допоможіть її виготовити класичну зубцювату корону. Каркас для такого головного убору краще зробити з картону, можна навіть використовувати декілька шарів цього матеріалу, з'єднуючи їх між собою клеєм або степлером.
3
Приготувавши основу, займіться її, гідним королеви, оздобленням. Це може бути блискуча фольга, або красива тканина - атлас або шовк, або якесь інше покриття - нехай вам підкаже ваша фантазія.А ось наступний етап зажадає від вас прояви всієї потужності вашої творчості.
4
Оскільки головний убір королеви треба буде прикрасити візерунками з бісеру, бус, стразів, стеклярусу, тасьми - та чого завгодно, аби ваше творіння було гідно вінчати голову можновладців особи. Процес цей, треба сказати нелегкий і протяжний у часі, але гідний того, щоб юна королева, з'явившись на балу, зачарувала і захопила всіх присутніх тим оригінальним убором, що прикрашатиме її голову.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=54UGpUqbaEI