Як прикріпити тему.

Щоб прикріпити тему на сайт, для початку необхідно її створити або завантажити вже готову. Для цього достатньо відвідати ресурси в інтернеті, що пропонують як платну, так і безкоштовне завантаження шаблонів.
Інструкція
1
Перед тим як прикріпити тему на веб-сайт, зареєструйте домен, адже без нього ви не зможете створити навігацію по сторінках створюваного ресурсу.
2
Після цього пошукайте відповідний шаблон. У всесвітній павутині є можливість знайти велику кількість безкоштовних шаблонів, підберіть і завантажте той, який вам сподобається. Безкоштовні теми для сайту можете вибрати, пройшовши за цією адресою http://free-templates.ru.
3
Для створення свого сайту скачайте програму під назвою Adobe Dreamweaver. Вона є одним з найбільш зручних конструкторів ресурсів. Скачайте її з офіційного сайту розробника за адресою http://www.adobe.com/products/dreamweaver.html. Після установки цього додатка відкрийте в ньому файл шаблону. З'явиться сторінка майбутнього веб-сайту, перегляньте її в двох режимах - в режимі дизайну і в режимі перегляду.
4
Змініть сторінку необхідним для вас чином, використовуючи можливості програми Adobe Dreamweaver. Виберіть тип і розмір шрифту, вставте потрібне зображення і текст. Помістити картинку можна, тільки прописавши шлях до них. Змініть колір окремих елементів сторінки і фону. Приберіть або додайте, що потрібно. З Adobe Dreamweaver можна модифікувати тему сайту, як вам потрібно. Коли закінчите працювати над сторінкою, дайте їй ім'я, яке вона буде носити на ресурсі.
5
Якщо на вашому сайті буде багато сторінок, встановіть програму під назвою Denwer. Після цього ви зможете переглядати на вашому комп'ютері створювані сторінки веб-сайту так само зручно і просто, як якщо б вони вже перебували на сервері, який надає послуги хостингу.
6
Підберіть хостинг і прив'яжіть до нього домен. Увійдіть в панель управління вашого сайту, знайдіть папку під назвою public_html і з вашого комп'ютера завантажте в неї сторінки ресурсу. Перевірте, чи всі ви зробили правильно. Для цього в адресний рядок браузера введіть ім'я сайту і натисніть на Enter. Якщо ви зробили все правильно, то відобразиться головна сторінка вашого ресурсу.