Як знизити потужність двигуна. Як замінити птс.

Відомо, що податок на транспортний засіб стягується в залежності від потужності двигуна автомобіля і є одним з найбільш спірних. Багато власників потужних іномарок хотіли б мати в ПТС зовсім інші цифри, тим більше, що вони не завжди відповідають дійсності. Чи можна легальним шляхом знизити потужність двигуна в ПТС?
Інструкція
1
В даний час існують два шляхи легально знизити потужність двигуна в ПТС - зміна даних у зв'язку з помилкою, допущеною реєструючими органами, і заміна двигуна .
2
Якщо ви виявили, що реєструючі органи допустили в ПТС помилку, і потужність двигуна вашого автомобіля за документами явно завищена, зверніться в офіційне представництво даної марки в Російській Федерації. Для автомобілів, випущених після 1981, ви можете отримати довідку про уточнення даних відповідно з ідентифікаційним номером вашого автомобіля. Слід, однак, зауважити, що відомі випадки, коли представництва видавали довідки, в яких дані про автомобіль також не відповідали дійсності. Якщо так сталося, то в цьому напрямку зробити що-небудь вже неможливо.
3
Отримавши «правильну» довідку, зверніться в МРЕВ і попросіть на підставі уточнень внести зміни в ПТС. У разі відмови попросіть направлення на технічну експертизу. Пройдіть її.
4
Маючи на руках висновок технічної експертизи, знову зверніться в МРЕВ, де вам внесуть зміни в ПТС. Якщо з першим, вищеописаним варіантом щось не вийшло, спробуйте другий - заміна «рідного» двигуна менш потужним.
5
Придбайте відповідний двигун. У магазині ви повинні отримати договір купівлі-продажу і сертифікат виробника. Заміну виробляєте в спеціалізованому автосервісі. Після проведення робіт не забудьте отримати замовлення-наряд і сертифікат сервісу.
6
Маючи на руках усі ці документи, зверніться в МРЕВ з проханням внести відповідні зміни в ПТС. Швидше за все, вам дадуть направлення на експертизу і на отримання сертифіката, на внесення змін у конструкцію автомобіля. Після проходження експертизи та отримання відповідного документа, знову зверніться МРЕВ. У ПТС будуть внесені відповідні зміни.
Значне підвищення транспортного податку призвело до того, що більшість водіїв намагаються винайти різні методи, щоб його не платити. Так як же зменшити податковий тягар, яким обкладається ваш чотириколісний друг?
Інструкція
1
Продайте старий автомобіль і купите машину з менш потужним двигуном. Якщо ви житель Москви, то пам'ятайте, що власники автомобілів, потужність яких менше 70 к.с., звільняються від сплати транспортного податку. Такий підхід до вибору авто допоможе вам не тільки заощадити на транспортному податок, а й зменшить витрати на паливо під час тривалого стояння в автомобільних пробках.
2
перереєстрували свій автомобіль в інший регіон. Пам'ятайте, що податкові ставки в різних регіонах значно різняться. Тому ви можете значно заощадити ваші кошти при наявності довіреної особи в іншому регіоні, на яке можна зареєструвати транспортний засіб. Пам'ятайте, що техогляд доведеться проходити також за місцем реєстрації автомобіля, а керувати транспортним засобом, швидше за все, по генеральній довіреності. Тому ретельно зважте всі за і проти перед тим, як зважитися на такий крок.
3
Скористайтеся пільгою. Якщо ви є героєм Російської Федерації або Радянського Союзу або кавалером ордена Слави, то можете не платити транспортний податок. Також звільняються від транспортного податку та інваліди 1 і 2 груп, якщо потужність двигуна їхнього автомобіля менше 100 кінських сил.
4
Зніміть автомобіль з обліку і продовжуйте його експлуатацію на транзитних номерах. У такому випадку транспортний засіб не оподатковується. Але враховуйте, що після того як транзитні номери будуть прострочені, вам доведеться або витрачати час на їх перереєстрацію, або заплатити адміністративний штраф у випадку, якщо вас зупинить інспектор ДПС. Також не забувайте про викрадачів, для яких незареєстрований автомобіль - це ласий шматочок.
5
Зменшіть потужність двигуна свого автомобіля. Для цього необхідно внести зміни в конструкцію автомобіля, підготувати і подати в ГИБДД заяву про внесення змін у конструкцію ТЗ, документи з автосервісу, де вироблялися роботи, а також висновок про можливість переобладнання автомобіля. Далі буде необхідно надати транспортний засіб на інструментальний контроль в ГИБДД. У разі позитивного інструментального контролю вам видадуть «Свідоцтво про відповідність конструкції вимогам безпеки», після чого в ПТС і реєстраційному талоні будуть внесені відповідні зміни.