Як перенести зображення на інший фон. Як у фотошопі людини перенести на білий фон.

Часто буває потрібно прибрати або поміняти фон за людиною на зображенні. Це необхідно при виготовленні фотографій на документи або просто щоб перенести людини в більш красиве місце. Предметна зйомка також часто передбачає подальшу заміну фон а.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop
  • - заготовка (зображення) для нового фону
Інструкція
1
Завантажте програму Photoshop. У ній відкрийте потрібне зображення: File - Open. Скопіюйте шар: у вкладці шарів натисніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть "Дублювати шар» (Duplicate layer). Далі працюйте на дублікаті.
2
Добре, коли фон майже однотонний, а об'єкт значно контрастує з ним. В цьому випадку прибрати фон не складає труднощів. Виберіть інструмент «Чарівна паличка» (Magic Wand) і клацніть по ньому. Можливо, відразу весь фон не виділили. Тому продовжуйте натискати на його області «Чарівної паличкою», утримуючи клавішу Shift. Коли все виділено, клікніть клавішу Delete (попередньо вимкнувши видимість шару Background layer). Так область навколо об'єкта стане прозорою.
3
Якщо об'єкт і його оточення не сильно контрастують і мають спільні відтінки, вам може бути складно швидко виділити фон . Використовуйте інструмент «Ластик» (Eraser) - він малює фон овим кольором, якщо зображення має один шар, і прозорим, якщо верств два. Пройдіться їм навколо об'єкта. Він хороший, коли потрібно видалити складні за формою або невеликі фрагменти зображення. Користуйтеся ним в режимі кисті, для якої встановіть відповідні параметри (непрозорість, діаметр і т.д.).
4
Часто буває, що кордон об'єкта, навколо якого видаляли фон , містить його частинки і виглядає дещо нерівній і неакуратної. Це можна компенсувати, якщо її трохи розмити. Натисніть "Виділення" (Selection) - «Перетворити» (Modify) - «Кордон» (Border). Задайте ширину кордону в межах декількох пікселів, наприклад, п'яти (дивіться оп ситуації). Зайдіть у вкладку «Фільтр» (Philtre) - «Розмивання» (Blur) - «Гаусове розмивання» (Gaussian Blur), встановіть радіус десь менше одиниці, щоб кордон не була різкою. Зніміть виділення.
5
Відкрийте в програмі заздалегідь заготовлений фон , наприклад, картинку з пляжем або іншим мальовничим місцем. Перетягніть її в поточний документ. Вона переміститься в нього у вигляді нового шару. Помістіть його під шаром з об'єктом, наприклад, людиною. Тепер людина опинилася на новому фон е. Натисніть «Правка» (Edit) - «Вільне трансформування» (Free transform) і, утримуючи клавішу Shift, розташуйте новий фон овий шар вдалим чином. Натисніть Enter, щоб застосувати зміни.
6
Якщо межі об'єкта не скрізь чіткі і містять, наприклад, сліди старого фон а, використовуйте «Ластик» (Eraser), "Випалювання" (Burn Tool) і "Освітлювач" (Dodge Tool ), в залежності від ситуації. Мета - зробити так, щоб об'єкт вдало поєднувався з новим фон ом.
7
В кінці з'єднайте шари в один: Layers - Merge layers.
Корисна порада
Якщо вам просто потрібно перенести зображення на білий або інший однотонний фон, зробіть заливку першого шару Background layer потрібним вам кольором, а потім злийте шари.