Як організувати літнє кафе.

Один з варіантів прибуткового бізнесу - відкриття літнього кафе . Наявність такого майданчика допомагає підвищити виручку стаціонарним ресторанам і барам і дає можливість заробити підприємцям, поки що не має власного громадського харчування. Відкритий майданчик зазвичай функціонує з травня по вересень. Якщо справа піде успішно, в наступному сезоні ви зможете відновити роботу.
Вам знадобиться
  • - статус індивідуального підприємця;
  • - обладнання;
  • - меблі;
  • - тенти йди парасолі;
  • - посуд.
Інструкція
1
Виберіть місце, де буде розташовано ваше кафе . Стаціонарні ресторани розміщують відкриті майданчики біля входу або поруч з ним, на просторому балконі або на даху. Якщо власного закладу громадського харчування у вас поки немає, ви можете вибрати місце в парку, на майданчику поруч із зупинкою транспорту або всередині кварталу. Головне - хороша прохідність. Від того, скільки людей помітять і відвідають ваше майбутнє кафе , залежить його рентабельність.
2
Зверніться з заявою в районний чи міський відділ споживчого ринку. В заявці викладіть ваше прохання про відкриття. Вкажіть бажане місце розташування, асортимент страв та напоїв, місткість, необхідне обладнання. Бажано пояснити, що ваше майбутнє кафе не стане проблемою для міста, а навпаки, прикрасить і пожвавить ландшафт.
3
Подавайте заявку за два місяці до передбачуваного відкриття. Зазвичай літні кафе починають роботу в травні, а закінчують у вересні. Майте на увазі, що власники ресторанів повинні щорічно отримувати дозвіл на відкриття літнього майданчика. Терміни розгляду заяви залежать від багатьох факторів. Не виключено, що вас запросять на бесіду і попросять внести корективи в план.
4
Отримавши дозвіл, займіться обладнанням кафе . Вам знадобляться навіс від дощу і сонця, столи і стільці, барна стійка, вітрини. Найвигідніше підписати договір з представниками певних компаній - вони можуть надати фірмові парасольки, меблі з логотипами, обладнання для розливу пива і навіть посуд. Ну і, звичайно, власну пивну лінійку. Майте на увазі, що ви повинні будете погодити з постачальником асортимент напоїв, який продаватиме ваше кафе . Якщо співпраця вас влаштує, а ваша робота не отримає нарікань від постачальника, договір можна буде продовжити і на наступний рік.
5
Кафе економ-класу обставляють недорогий пластикової меблями. Але якщо ви претендуєте на певний ціновий рівень, подбайте про більш стильною обстановці. Плетені крісла або ковані диванчики з м'якими подушками додадуть стильності вашому закладу.
6
Продумайте меню. Для стаціонарних ресторанів і барів це не складе проблем. Але якщо власній кухні у вас немає, доведеться обмежитися напівфабрикатами. Знайдіть постачальника готових страв - випічки, бутербродів, салатів, пельменів. Придбайте холодильну вітрину і мікрохвильову піч для розігрівання заморожених страв. Не завадить і морозиво - фірмову вітрину можуть надати дистриб'ютори в вашому регіоні.
7
Встановіть кавоварку, блендер і охолоджувач для напоїв. Хоча основну виручку кафе роблять покупці розливного пива, не варто забувати і про любителів кави, холодних соків, молочних коктейлів. Непогано придбати і мангал або гриль - це істотно розширить меню вашого кафе .