Як навчитися робити трюки.

Якщо ви хочете почати освоювати скейтборд, не лякайтеся різноманіттю трюків. Справа в тому, що багато з них виконуються на основі менш складних, але не менш важливих трюків. Основою катання на скейтборді є по суті всього один трюк - ol>
Інструкція
1
Високе "оллі" виглядає прекрасно, тому кожен скейтер-новачок мріє навчитися цьому трюку. А тут немає нічого складного, вам потрібно лише дотримуватися деяких порад.
2
Розженетеся, тільки не сильно. Поставте ступню вашої ведучої ноги ближче до передніх болтів або на середину деки дошки. А толчковую ногу поставте на "тейл" (задню частину дошки). Зігніть коліна, зосередьтеся і приготуйтеся до стрибка.
3
Важливим складовим "оллі" є рух «клацання». Різкий поштовх удар (або натиск) толчковой ногою по хвостовій частині скейтборду і наступне одразу після натиску різке відштовхування від землі разом з дошкою - ось це і є клацання. Відштовхуйтеся лише толчковой ногою. Тоді ніс дошки спрямується вгору першим. Висота трюку залежить саме від сили і різкості клацання.
4
За клацанням відразу ж йде витяжка. Це рух виконується після відриву хвоста деки від землі і підйому носа дошки, коли потрібно витягнути свою дошку. Витяжка є другим ключовим елементом "оллі" і являє собою рух вгору-вперед ступень провідною ноги, вивернутою всередину, по шкірці сноуборда. Саме завдяки цьому руху дошка і відривається від поверхні.
5
Після того, як ви освоїте клацання і витяжку, вам залишиться лише освоїти приземлення. Це нескладно. Постарайтеся при приземленні поставити ноги в район болтів, тоді вірогідність поломки дошки (таке теж буває) зводиться практично до нуля. Контролюйте під час польоту центр ваги свого тіла, щоб він не припадав на центральну частину скейтборду. Але сильно відхилятися назад або вперед не варто - ваша дошка при приземленні може вилетіти у вас з-під ніг або (що ще гірше) зламатися.
Корисна порада
Найголовніше при відпрацюванні "оллі" - це старанність. Якщо не вийшло, пробуйте ще і ще раз. Пам'ятайте, чим більше ви тренуєтеся, тим швидше ви навчаєтеся новим прийомам і трюкам.