Як підключити ефірну антену до ресивера. Як зробити самому антену до ресірверу.

Для перетворення сигналу цифрового телебачення і передачі його на екран телевізійного приймача використовується спеціальний пристрій - ресивер або декодер. Такі системи можуть підключатися безпосередньо до антени, до мережі кабельного телебачення і до комп'ютерних мереж. Від правильного підключення ресивера до антени буде залежати якість зображення і звуку в телевізорі.
Інструкція
1
Використовуйте для підключення антеною системи до ресивера стандартний вхід (так званий роз'єм F). Деякі моделі цифрових ресиверів мають високочастотний вихід, що дозволяє приєднати до цієї ж антени додатковий аналоговий ресівер.
2
При використанні ресивера з двома входами підключіть до кожного приймального тракту дві різних антенних системи. Таке рішення дозволяє підвищити загальну надійність системи і усунути можливі збої при прийомі сигналу. Зазначений ресивер зазвичай передбачає можливість запису на жорсткий диск.
3
Якщо ви застосовуєте гібридну модель ресивера (кабельний/супутниковий або ефірний/супутниковий), підключіть антенні системи до роздільним прийомним трактах, які мають власні входи і виходи.
4
Після під'єднання антени до ресивера одним з наведених способів встановіть основні параметри, використовуючи програмне забезпечення. Спочатку виберіть зі списку необхідне значення частоти гетеродина або ж введіть значення в ручному режимі.
5
Переконайтеся, що в пам'яті ресивера є вбудовані параметри каналів. У цьому випадку додаткові зусилля з пошуку каналів не потрібні. Якщо ж сформованих списків каналів немає у внутрішній пам'яті пристрою, зробіть ручну настройку, керуючись технічною документацією, що додається до пристрою.
6
Виконайте настройку підключеної до ресивера антени. Про точність настройки свідчать спеціальні індикатори на дисплеї, оформлені у вигляді графічних об'єктів. Це можуть бути стовпчики змінної довжини або традиційна цифрова індикація. У деяких моделях параметри «Якість сигналу» »і« Рівень сигналу »об'єднані в один індикатор.
7
У разі порушень і збоїв у прийомі сигналу ще раз перевірте правильність підключення кабелів до відповідних роз'ємів і надійність контакту в місцях з'єднання елементів системи. При необхідності усуньте недоліки підключення. Не слід докладати значних фізичних зусиль при монтажі кабелю.