Як записати голос в FL Studio 8.

FL Studio - це програма, створена Дідьє Дембреном для запису музики. Вона формуватиметься маршрутом записи і зведенням матеріалу. Підсумковий продукт може представлятися в різних форматах: наприклад, MP3, WAV або OGG.
Інструкція
1
Запустіть програму і включіть мікшер, клікнувши на відповідну іконку (вона розташована серед інших на панелі управління). Після цього перед вами з'явиться вкладка, в правій частині якої будуть перераховані драйвери. Виберіть один, через який і буде вестися запис (наприклад, Realtek, якщо він встановлений на вашому комп'ютері). Закрийте вкладку.
2
Далі натисніть на кнопку запису. У меню, клікніть на графу під назвою "Audio into the playlist as an audioclip". Як тільки ви зробите це, почнеться відлік часу. Інтервал буде дорівнює трьом секундам. Коли вони закінчаться, почнеться запис. Коли буде необхідно, зупиніть її, натиснувши на кнопку «Стоп». На цьому і завершується процес створення аудіофайлу.
3
Однак не варто забувати, що будь-який запис потрібно буде ще обробити. Відкрийте в програмі створений файл. Клікніть на нього і виведіть на канал мікшера (припустимо, на п'ятий). Для цього знову відкрийте вкладку, про яку йшла мова в першому кроці. Крім того, ви повинні включити Limiter. Саме за допомогою нього можна позбутися від шуму, отриманого при створенні запису. Всі інші налаштування ви можете виробляти на свій смак (попрацювати з плагінами, наприклад).
4
Якщо ви захочете накласти вашу запис на музику, тоді скористайтеся такою зручною програмою як Adobe Audition. Вона досить проста в управлінні, а тому з нею впорається і новачок у цій справі. А для того щоб відразу записувати на так званий мінус, клікніть по кнопці «мультитреки». У вікні, виберіть сподобався трекер і додавайте туди музику. Потім натисніть кнопку «З» (якщо користуєтеся англомовною версією, тоді вам знадобиться "R"). Після цього натискайте на значок запису.
Корисна порада
Перед тим як зберетеся щось записувати, задумайтеся про покупку хорошого мікрофону. Про це краще подбати заздалегідь, щоб потім не було шкода часу, тільки дарма витраченого на створення матеріалу з поганою якістю звучання.