Як отримати короткий номер ICQ.

Для спілкування в системі ICQ необхідно бути зареєстрованим в ній, тобто мати персональний номер і пароль до нього. Номер може складатися з різної кількості символів. Як правило, дев'ятизначні присвоюються при безкоштовної реєстрації. А ось короткі шестизначні номер а необхідно купувати.
Інструкція
1
Спочатку варто розглянути спосіб безкоштовної реєстрації (оскільки він є більш надійним і гарантує користувачеві безпеку його особистих даних). А ось продавці icq- номер ов ніякої відповідальності за це не несуть. Отже, відкрийте офіційний сайт програми - http://www.icq.com/ru. На головній сторінці, а точніше, у правому кутку розташовується графа «Реєстрація в ICQ». Клацніть по ній, щоб перейти до заповнення анкети. Вкажіть всі необхідні дані: ім'я, прізвище, стать, дату народження та адресу електронної пошти. Придумайте і введіть пароль. Потім натисніть кнопку «Реєстрація».
2
Шестизначні номер а є більш популярними, оскільки їх набагато легше запам'ятати та й виглядають вони краще. Правда, щоб отримати короткий номер ICQ, доведеться заплатити. Придбати дані можна в будь-якому з інтернет-магазинів, які ними торгують. Однак досить великий ризик бути обманутим при зверненні в подібні організації. Не кожна з них віддасть вам номер з паролем після перерахування вами коштів на їх рахунок.
3
Зверніть увагу на те, що спосіб, описаний в другому кроці, не є основним. Отримати номер також можна, якщо брати участь у різноманітних вікторинах, лотереях або розіграшах. Власники деяких сайтів досить часто розміщують у себе рекламу якої-небудь акції. Так що при відвідуванні інтернет-ресурсів дивіться на те, що представлено на банерах або спливаючих вікнах.
Корисна порада
Завантажити саму програму ICQ, без якої вихід у систему буде неможливий, можна на офіційному сайті розробника. Як тільки зайдете на нього, то вгорі сторінки побачите напис «Скачати». До речі, ви можете вибрати різні версії (або для ПК, або для мобільного телефону). Після завантаження встановіть і запустіть месенджер, введіть ваші реєстраційні дані.