Як оформити альбом до ювілею мами. Вірші для оформлення альбому до ювілею.

Ювілей мами - прекрасна можливість виказати найдорожчій людині свою любов, а також хороший привід згадати про знаменні моментах її життя. Альбом, оформлений спеціально до цієї дати, напевно порадує маму.
Інструкція
1
Розмістіть на першій сторінці кращу портретну фотографію мами . Зробіть до неї заголовок, придумайте і припишіть забавний тезу. Наприклад: «П'ятдесят - два рази по двадцять п'ять». Підберіть і обрамити фотографію в незвичайну рамку з паперових квітів, сердечок або мережива. Гарно виглядатиме, якщо всі знімки в ювілейному альбомі будуть оформлені в одному стилі.
2
Оберіть цікаві, незвичайні і веселі фотографії з сімейного архіву. Вони повинні бути пам'ятними і що подобається самій мамі. Підберіть цитати, мудрі думки і просто теплі вірші про мам. Добре якщо ви складете що-небудь самі, але якщо у вас немає поетичного дару, то підійдуть підібрані з душею рядки хороших поетів.
3
Першу частину альбому оформите фотографіями, які відображають життя мами від дитинства до ювілею, або відберіть знімки тільки найважливіших моментів: закінчення школи та інституту, весілля, народження дітей і т.д.
4
Розкладіть на сторінках альбому в хронологічному порядку фотографії. Придумайте до них нетривіальні підпису, підберіть відповідні цитати. Зберіть в єдине ціле фото і текст. Не забудьте про рамці. Приклейте до альбомному аркуші знімки і декоративний багет, зробіть написи.
5
Наступну частину альбому присвятіть спогадами. Постарайтеся пригадати веселі та зворушливі історії з життя мами і запишіть їх. Проілюструйте спогади цікавими фотографіями.
6
Стати «чарівником» і виконаєте заповітні мамині мрії. Згадайте або дізнайтесь, що їй хочеться найбільше. Можливо, побувати в Парижі, пірнути з аквалангом або покрасуватися в бальному платті. Підберіть картинки з журналів, які підходять знімки і зробіть фотоколаж, на якому всі мамині мрії збудуться.
7
Придумайте унікальне, написане спеціально для мами , привітання і розмістіть його в кінці альбому. Воно може бути як у віршах, так і в прозі. Залиште після привітання кілька вільних сторінок для ювілейних знімків.
8
Порожні місця в альбомі (між фотографіями і текстами) заклейте фольгою або кольоровим папером, декорують мереживом, тасьмою намистинами, блискітками, стразами або бісером.
Зверніть увагу
Альбом буде виглядати красиво, якщо всі сторінки оформити в одному стилі. Дотримуйтесь міру і не використовуйте одночасно кілька прийомів оформлення.