Як розтягнути уггі.

Модні чобітки з овечої вовни, або в російській транскрипції уггі , ось уже кілька сезонів є трендом. Натуральні уггі під час шкарпетки розтягуються, тому немає необхідності купувати їх занадто великі. Але якщо ви навіть з часом відчуваєте, що взуття вам відверто тисне, використовуйте спеціальні або підручні засоби, які допоможуть справити розтяжку на 1-2 розміри.
Вам знадобиться
  • - кошти для розтяжки в аерозольній упаковці;
  • - медичний спирт, горілка, одеколон;
  • - вода;
  • - бавовняна тканина;
  • - пульверизатор;
  • - тривідсотковий оцет.
Інструкція
1
Натуральне хутро приминається, і розмір уггов значно збільшується. Якщо ви паплюжили чобітки досить багато часу, але відчуваєте, що нозі в них тісно, купіть спеціальний засіб в аерозольній упаковці, призначене для розтяжки взуття з натуральних матеріалів. Даний засіб продається у всіх господарських магазинах, торговельна назва може бути різним, оскільки залежить від виробника.
2
Спосіб використання досить простий. Рясно зволожите уггі зсередини і відразу надіньте їх. Інтенсивна ходьба протягом двох годин допоможе прийняти взуття форму вашої ноги, і ви не будете відчувати неприємного відчуття тісноти.
3
Замість спеціалізованого засобу використовуйте для розтяжки медичний спирт. Рясно змочіть губку, протріть внутрішню поверхню уггов, надіньте і поносіть чобітки протягом 2-3 годин. Це також допоможе розтягнути уггі на 1-2 розміри і додати їм форму вашої ноги. Медичний спирт можна замінити одеколоном, горілкою.
4
Звичайна вода допомагає надати натуральної шкірі і хутру форму ноги. Використовуйте пульверизатор. Налийте в нього воду, збризніть уггі зсередини, надіньте на ноги і походіть в них 2-3 години.
5
Ще один спосіб розтягнути уггі - це використовувати тривідсотковий оцет. Столовий оцет розведіть в три рази, змочіть їм губку або ватяний диск, протріть внутрішню поверхню уггов, надіньте, поносіть 2-3 години.
6
Тісний взуття можна розтягнути і не використовуючи носку. Якщо вам потрібно, щоб вранці уггі були за розміром вашої ноги, змочіть бавовняну тканину, набийте чобітки. Протягом ночі натуральне хутро зволожиться і приляже, вранці уггі стануть значно більше.
7
Якщо вам колись і не хочеться займатися самостійною розтяжкою, зверніться в взуттєву майстерню, де професійні майстри в короткі терміни проведуть роботу, після якої чобітки стануть вам впору.