Як вибирати Ниву. Як перед покупкою перевірити ниву.

«Нива» - одна з найстаріших моделей, що випускаються Волжськім автозаводом. Свою популярність вона придбала за рахунок відмінної прохідності, надійності, простоти ремонту і відносно невисокою вартістю. Але, як і при виборі будь-якого автомобіля, купуючи «Ниву», слід враховувати деякі нюанси.
Вам знадобиться
  • - газета з оголошеннями;
  • - комп'ютер з виходом в інтернет.
Інструкція
1
Спочатку вирішите, для яких цілей вам потрібен даний автомобіль, чи будете їздити на ньому постійно або від випадку до випадку, на який час купуєте його, де збираєтеся використовувати і т.д. Відповівши на всі ці питання, приступайте до вибору моделі, оцінюючи при цьому всі плюси і мінуси розглянутих машин. Так, наприклад, ВАЗ-21214 відрізняється простотою в ремонті, має прекрасну прохідністю, має невелику вартість. Але є суттєві недоліки: тісний і некомфортабельних салон, маленький обсяг багажника, погана шумоізоляція та інші.
2
Для себе встановіть максимальну і мінімальну вартість машини, щоб надалі не розглядати «тупикові» варіанти. Крім цього, при виборі «Ниви» не забудьте врахувати можливість самостійного ремонту і технічного обслуговування у вашій місцевості, доступність і вартість запасних частин, і т.п. Уважно оглядайте транспортний засіб перед покупкою, тим більше, якщо це автомобіль з пробігом.
3
На б/у «Нивах» в першу чергу зверніть увагу на стан кузова, зокрема, порогів, крил: чи є сколи, осередки корозії, фарбовані місця і т.д. «Слабкими» місцями цих машин є передні лонжерони (дивіться, щоб не було тріщин між упором пружини і кріпленням амортизатора), нижні частини дверей, підлогу в місцях кріплення роздавальної коробки і коробки передач, рама лобового скла.
4
Обов'язково загляньте в підкапотний простір. На двигуні і під ним не повинно бути патьоків. Зверніть увагу на наявність всіх захистів знизу мотора, так як після аварій їх часто викидають. Попросіть підняти колесо і перевірте роботу блокування диференціала. Якщо вона справна - колесо неможливо повернути. Потім заведіть машину, прокотіться на ній, послухайте трансмісію. При їзді не повинно бути ніяких сторонніх звуків: постукування, хрускоту і т.п.
5
Якщо є сумніви - не поспішайте з покупкою автомобіля. Пошукайте «Ниву», яка влаштує вас у всіх відносинах.
Корисна порада
Майте на увазі, що грунтовка на ськолах (якщо вони є) повинна бути білою або сіруватою, так як на заводі використовують фарбу тільки цих квітів.