Як зробити штучний камінь.

Камінь здавна застосовується для оздоблення інтер'єру, фасаду будівель, ландшафтному дизайні. Він і сьогодні залишається популярним матеріалом, але завдяки розвитку технологій, натуральний камінь поступився місцем штучному, який, втім, має істотний недолік - високу вартість у порівнянні з іншими оздоблювальними матеріалами. У зв'язку з цим допитливі уми народних умільців винайшли спосіб недорогого «домашнього» його виробництва.
Інструкція
1
Розмірковуючи над тим, як зробити штучний камінь, визначитеся, для яких цілей ви хотіли б його використовувати. Якщо вам необхідна невелика скеля для використання її в ландшафтних роботах, можна використовувати залишки будівельних матеріалів, битий камінь, цегла і т.д.
2
Сформуйте гору потрібного розміру і надайте бажану форму.
3
Приготуйте цементний розчин і залийте отриману форму.
4
Наливаючи наступні шари цементного розчину, завершите оформлення обрисів вашого каменю
5
На будівельних ринках продаються спеціальні форми для відливання штучного каменю. Вони бувають двох типів: пластмасові та полімерние.Полімерние форми більш кращі з кількох причин. По-перше, пластмасові не дозволяють досягти ефекту натуральної поверхні каменя, вона виходить занадто рівною і блискучою. Зовнішній вигляд штучного каменю, відлитого в полімерній формі, практично не відрізняється від натуральної. По-друге, полімерні набагато довговічніші. По-третє, виймати готовий штучний камінь з полімерної форми зручніше завдяки гнучкості поліуретану, з якого вона виготовлена.
6
Штучний камінь для інтер'єрних робіт можна зробити з гіпсової або цементної смесі.Для внутрішніх оздоблювальних робіт використовуйте суміш на гіпсовій основі, вона дешевше, легше в роботі і вага каменю буде порівняно небольшім.Для фасадних робіт переважніше цементна суміш, вона більш довговічна і менш схильна до пошкоджень.
Корисна порада
Починаючи виготовлення штучного каменю, продумайте його майбутній колір. Можна або додати барвники в розчин, або пофарбувати поверхню вже готового каменю.