Як вбудувати газову поверхню.

Величезні можливості для індивідуального планування кухні надає вбудована техніка. Можна навіть компактно помістити необхідне число побутової техніки на малогабаритній кухні. Під однією стільницею можуть знаходитися і газова поверхню , і посудомийна машина та ін. Металева обробка панелей вбудованих побутових приладів є елегантним елементом дизайну стильної кухні.
Інструкція
1
Дотримуйтесь правил при розміщенні на кухні вбудованої техніки. Пам'ятайте, що газова варильна поверхню повинна бути оточена з обох боків зоною стільниці (від 40 мм). Встановлена впритул стінка шафи не дасть поставити на конфорку велику каструлю. І вам доведеться постійно відмивати зі стінки краплі жиру.
2
Ніколи не встановлюйте варильну плиту впритул до мийки. Адже бризки при митті посуду будуть обов'язково потрапляти на газову поверхню , забруднюючи її. Залиште тут місце для оброблення продуктів.
3
Також небажано встановлювати газову варильну поверхню поруч з холодильником. Стінка його буде постійно нагріватися. Електронній начинці холодильника доведеться підлаштовуватися під мінливий температурний режим. Це погіршить умови роботи компресора, призведе до зносу агрегату і перевитрати електричної енергії.
4
Змонтуйте між цими приладами шафка або забезпечте мінімальну відстань між ними хоча б 15 см. Якщо габарити кухні не дозволяють зробити цього, використовуйте теплоотражающий фольгу, направляючу тепло назад до газової поверхні. Теплоізоляційний шар холодильника при такій турботі не прийде в непридатність.
5
Поставте під варильну поверхню посудомийну або пральну машину. Це якщо газова панель порівнянна з товщиною стільниці. Не забудьте про фольгу, яка буде відбивати тепло в бік джерела.
6
Під вбудовуваної газової поверхню ю можуть перебувати висувні ящики для зберігання сковорідок, каструль та ін. Начиння. Тільки забезпечте охолоджуючий днище плити приплив повітряного струменя. Це досягається за допомогою перфорації або решітки.
7
Газову варильну поверхню і духова шафа можете розташувати як в класичному варіанті - один над одним, так і порізно. Спільні органи управління в першому випадку знаходяться на передній панелі шафи. У другому випадку придбайте варильну поверхню з самостійними органами управління.
8
Грамотно і відповідально підійдіть до питання планування робочої зони кухні. Вбудована техніка, при дотриманні певних правил її монтажу, зробить вашу кухню зручною, практичною і стильною.