Як в Фотошопі розмити краю. Як у фотошопі зробити рівні краї.

Створити на кордонах відкритого в Photoshop зображення розмиту область, що плавно переходить в фон, можна, стерши частина шару інструментом Eraser, створивши растушевку виділення налаштуванням параметра Feather або приховавши краю під маскою з градиентной заливкою.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - зображення.
Інструкція
1
Відкрийте картинку, краю якою потрібно розмити, в графічному редакторі. Опцією Layer from Background меню Layer розблокуйте зображення. Якщо потрібно, додайте в файл шар, який гратиме роль фону. Це можна зробити опціями групи New Fill Layer меню Layer. Для отримання шару, залитого кольором, виберіть Solid Color, опція Gradient дасть вам градієнтний фон, а Pattern - шар з текстурою. Перенесіть створений фон під картинку, застосувавши опцію Send to Back групи Arrange меню Layer.
2
Перейдіть на шар з картинкою і включите Erazer Tool. Зменшіть величину Hardness в параметрах кисті цього інструменту. Це можна зробити, відкривши вкладку Brush Tip Shape палітри Brushes. Проведіть по краю м картинки налаштованої пензлем.
3
Схожий ефект можна отримати, відредагувавши маску шару за допомогою м'якої чорної кисті. Цей спосіб створення розтушовування на краю х зображення підійде, якщо вам потрібно зберегти у файлі шар з вихідною версією картинки. На відміну від інструменту Erazer, який стирає частину малюнка, маска зробить частину пікселів прозорими, але залишити їх.
4
Опцією Reveal All групи Layer Mask меню Layer створіть маску на шарі з картинкою. Увімкніть інструмент Brush і перемкніть кисть тим же способом, що і інструмент Eraser. Клікніть по масці шару і зафарбуйте її краю чорним кольором.
5
Для створення рівної кордону розмиття виділіть частину зображення за допомогою Elliptical Marquee Tool, Rectangular Marquee Tool або Polygonal Lasso. Опцією Feather меню Select відкрийте параметри розтушовування і введіть її величину. Інвертуйте розмите виділення опцією Inverse меню Select і видаліть зі шару краю за допомогою опції Clear меню Edit.
6
Якщо ви вважаєте за краще не вносити в зображення незворотних змін, додайте маску до шару з розтушовані виділенням. Залийте маску в розмитою області чорним кольором, застосувавши для цього Paint Bucket Tool.
7
Розтушовування на краю х шару можна отримати за допомогою градієнтної заливки маски. Для цього включіть Gradient Tool і виберіть режим Radial Gradient в панелі під головним меню. Заповніть маску радіальним градієнтом від білого до чорного. Якщо центр заливки виходить не білим, а чорним, виберіть в налаштуваннях градієнта опцію Reverse.
8
Збережіть оброблену картинку опцією Save As меню File в файл jpg. Якщо ви хочете отримати зображення з напівпрозорої розтушувати областю, приховайте видимість фонового шару і виберіть для збереження формат png.