Як а виразити в метрах квадратних.

Одиниці виміру стали потрібні людині дуже давно і в різних частинах нашої планети. Міжнародних комітетів ООН в ті часи ще не існувало, як не було і глобальних засобів спілкування, аналогічних інтернету. Тому в кожному регіоні використовували свої власні назви і розміри для одиниць площі. У міру розвитку цивілізації ці одиниці стали уніфікуватися, але сьогодні процес ще не завершений, що призводить, зокрема, до необхідності іноді конвертувати ари (позначаються буквою «а») в квадратні метри (м?).
Інструкція
1
Множте на 100 вихідне значення площі, виміряне в арах, при перерахунку в квадратні метри, так як ця одиниця виміру площі включає в себе саме сто м ?. В російській мові існує еквівалент котра вийшла з французької мови назвою цієї одиниці, який утворився саме з числового визначення площі в метрах - «сотка». Наприклад, 57 арам відповідає 57 * 100 = 5700м? або 57 соток. А площі в 3,57 гектара відповідає 357 арів або 35700 м?.
2
Застосовуйте для перерахунку площі з арів в квадратні метри калькулятор, якщо виробляти такі обчислення в розумі скрутно. При цьому не обов'язково мати під рукою сам гаджет, досить того, що у вас є комп'ютер. У його операційну систему вбудована програма, яка здатна замінити калькулятор. В ОС Windows посилання на запуск цього додатка поміщена в головне меню - відкрийте його натисканням клавіші Win. В меню виберіть пункт "Всі програми", а потім перейдіть в розділ «Стандартні» і клацніть по рядку «Калькулятор».
3
Інтерфейс додатка з достатньою точністю повторює клавіатуру стандартного калькулятора. Введіть початкове значення площі в арах, клацаючи покажчиком миші по кнопках з потрібними цифрами або натискаючи відповідні кнопки на клавіатурі. Потім натисніть клавішу з зірочкою - це команда множення - введіть 100 і натисніть Enter. Програма відобразить еквівалент вихідного значення, перерахований в квадратних метрах .
4
Якщо у вас є доступ в інтернет, то можна обійтися взагалі без розрахунків. Перейдіть на сайт пошукової системи Google і введіть запит з цікавлять вас перерахунком. Наприклад, для використаного вище прикладу запит можна сформулювати так: «57 ар в квадратні метри». Пошуковик конвертує одиниці площі і відобразить результат: «57 ар = 5700 кв. метр ».