Як в ломбарді купити золото. Як чистити золото з ломбарду.

Ломбард - кредитна організація, яка видає грошові позики під заставу золотих виробів, брухту та інших цінних речей. Якщо раптом клієнт не повертає борг в обумовлені терміни, тоді заставна річ залишається в ломбарді , і будь-хто може її придбати в торговому відділі або магазині ломбарду.
Інструкція
1
Ломбарди зацікавлені у швидкій реалізації заставних речей, тому їх вартість буває відносно невисока. Тому багато хто приходить в ломбарди вигідно вкласти гроші і купити золоте виріб за подібною ціною.
2
Підійдіть серйозно до вибору ломбарду, в якому збираєтеся придбати золото. Наведіть довідки, і якщо репутація організації сумнівна, від покупки слід відмовитися. Бо інколи зустрічаються випадки, коли співробітники ломбардів вступають в змову з шахраями і під маркою золотих виробів продають підробки.
3
Якщо є можливість, проконсультуйтеся з фахівцем-ювеліром на предмет справжності купується вироби.
4
Перед покупкою уважно розгляньте ювелірний виріб. Зверніть увагу на пробу, вона в обов'язковому порядку ставиться на золоті прикраси. Попросіть у продавця документацію, яка повинна додаватися до продається виробу. Там вказується крім найменування виробу, його вага, розмір, метал, з якого воно виготовлене. Перевірте відповідність позначених в документі характеристик з параметрами вироби.
5
Якщо ви купуєте золото як лом і плануєте використовувати його для ремонту прикраси або виготовлення нового, тоді дуже важлива проба. Зверніть на неї особливу увагу: чи відповідає вона клейму на виробі, яке ви збираєтеся реставрувати.
6
З деяких пір ломбарди стали проводити аукціони з продажу ювелірних прикрас. Для участі в такому аукціоні виберіть заздалегідь виріб і вкажіть вартість, за яку готові його придбати. Заявлена ціна може бути як нижче, так і вище зазначеної ломбардом. Переможцем аукціону стане запропонував найбільшу вартість.
7
Зверніть увагу, що ломбарди часто проводять додаткові акції і пропонують хороші знижки, в період дії яких золоті вироби можна купити ще дешевше.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=OetShcM6gzc
Зверніть увагу
Куплені в ломбарді золоті вироби поверненню не підлягають. Виняток становлять тільки прикраси з камінням - за умови їх випадання, співробітники ломбарду зобов'язані повернути вам гроші.
Корисна порада
Перед купівлею золота обов'язково зазирніть в кілька ломбардів і порівняйте ціни. Вартість ідентичних ювелірних виробів в них може істотно різнитися. Це пов'язано з тим, що кожен ломбард сам встановлює вартість грама золота.