Як в Excel зробити все по рядках.

Щоб стерпні в Excel дані після вставки самі розподілилися по рядкам і стовпчиках, необхідно попередньо їх правильно відформатувати. Зробити це можна за допомогою додавання в повторювані символи знаків табуляції та закінчення рядка. А іноді буває потрібна зворотна маніпуляція з даними електронних таблиць - об'єднання колонок кожного ряду в один рядок.
Інструкція
1
Для попереднього форматування тексту з даними можна використовувати звичний більшості з нас текстовий процесор Microsoft Word з офісного набору додатків. Однак краще скористатися простим «Блокнот» або аналогічним йому текстовим редактором - наприклад, NoteTab. Справа в тому, що просунутий Word намагається форматувати текст в автоматичному режимі, вставляючи в нього власні теги, змінюючи регістр символів і т.д., а в майбутній операції бажано мати повний контроль над усіма діями редактора.
2
Вставте символи закінчення рядків у потрібні місця скопійованого в редактор тексту з даними. Для цього використовуйте операцію автозаміни і повторювані в кінці (або початку) кожного рядка вихідного тексту символи. Недрукований знак закінчення рядка при вставці скопійованого тексту в Excel означатиме, що в цьому місці закінчується один ряд осередків таблиці і починається інший.
3
Таким же способом можна підготувати і розбиття даних в рядку на окремі осередки - для цього роздільники (наприклад, два або три символу пробілу поспіль) потрібно замінити знаками табуляції.
4
Коли всі закінчення рядка і знаки табуляції будуть на своїх місцях, виділіть весь текст з даними (Ctrl + A) і скопіюйте його (Ctrl + C). Потім перейдіть у вікно табличного редактора, виділіть першу клітинку майбутньої таблиці і вставте вміст буфера обміну - натисніть Ctrl + V.
5
Серед керуючих елементів Excel є кнопка «Об'єднати по рядкам », призначення якої - з'єднувати в одну всі виділені в ряду комірки. Якщо необхідно об'єднати по рядкам всю таблицю, її над виділити (Ctrl + A), а потім відкрити випадає "Об'єднати і помістити в центрі» з групи команд «Вирівнювання» на вкладці «Головна». У цьому списку виберіть рядок «Об'єднати по рядкам », але майте на увазі, що в результаті цієї операції в кожному рядку дані всіх осередків, крім першої, будуть стерті.
6
Щоб уникнути втрати даних в операції попереднього кроку замініть її іншою процедурою. До ряду першого рядка додайте ще одну клітинку з вміщеній в неї функцією «Зчепити», в якій перерахуйте всі комірки з даними цього рядка - наприклад, = СЦЕПИТЬ (A1; B1; C1). Потім скопіюйте комірку і заповніть цією формулою всю колонку на висоту таблиці. У вас вийде колонка, що містить саме те, що замислювалося - об'єднана по рядкам таблиця. Потім виділіть всю цю колонку, скопіюйте (Ctrl + C) клікніть виділення правою кнопкою миші і в розділі «Спеціальна вставка» контекстного меню виберіть «Вставити значення». Після цього всі інші колонки таблиці можна видалити, вони більше не використовуються у формулі.