Як в Stream відновити акаунт.

Steam - це спеціальний сервіс, який дозволяє шукати, купувати, завантажувати через інтернет, оновлювати комп'ютерні ігри, модифікації і доповнення до них. Для роботи з цією службою користувачам необхідно встановити на комп'ютері програму Steam-клієнт і створити свій акаунт . Мета сервісу - боротьба з піратством і швидкий доступ до ігор.
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - ключ від гри;
  • - коробка з ліцензійним диском;
  • - фотоапарат.
Інструкція
1
З деяких причин (шахрайство з грошима, злом, піратство, фішинг-атаки) обліковий запис Steam може бути заблокована, щоб користувач не міг грати в куплені гри або завантажувати нові. Також адміністрація закриває доступ до акаунт у, який був вкрадений і використовувався іншими особами. У такому випадку потрібно відновити його, довівши службі підтримки сервісу, хто справжній власник. Якщо ви забули або втратили пароль від облікового запису і не можете відповісти на таємне запитання, вам також потрібно діяти по цій інструкції.
2
Зайдіть на офіційний сайт магазину Steam - за посиланням http://store.steampowered.com. Відкрийте службу підтримки ("Support" нагорі сторінки). Натисніть на посилання "Contact support". Створіть акаунт підтримки (це не те ж саме, що обліковий запис Steam), вписавши адресу електронної пошти, ім'я користувача та пароль. Після реєстрації увійдіть в систему і натисніть "Ask a question". Виберіть категорію запиту "Account" і потрібну вам підкатегорію, наприклад, "Stolen account" або "Lost password". В поле "name" вкажіть ім'я акаунт а, який потрібно відновити.
3
В поле "CD key" впишіть ключ будь-який з ігор, які ви активували в системі Steam. Якщо ви ще не грали через цей сервіс або не дотримували ключі, шансів на відновлення дуже мало.
4
В наступному полі напишіть своє запитання, вкажіть інформацію, яку ви вважаєте необхідною і яка може довести ваші права на обліковий запис. Наприклад, якщо ви купували комп'ютерну гру через кредитну карту, але напишіть тут такі дані: тип картки (Visa, Master Card), повна назва кредитки, до якої дати дійсна, останні 4 цифри номера картки. Лист пишіть англійською мовою.
5
Ви також можете прикріпити до листа додаткові файли. Наприклад, якщо у вас є коробка від купленої гри, активованої через Steam, зробіть фотографію. Відкрийте коробку, щоб добре було видно ключ, на папірці напишіть ім'я вашого акаунт а і покладіть її зверху, не закриваючи ключ, сфотографуйте. Завантажте фотографію та надсилайте запит. Якщо ви купували ключ в інтернет-магазині, просто вкажіть це в тілі листа і напишіть номер замовлення.
6
На вашу поштову скриньку прийде повідомлення про те, що звернення в техпідтримку було прийнято. Тепер залишається чекати відповіді. Можливо, поштою вас попросять підтвердити, що це саме ваш диск із грою: для цього зробіть ще одну фотографію, на цей раз написавши на наклейці з ключем номер звернення в Steam (він буде вказаний у листі).
7
Через деякий час на пошту прийде повідомлення про відновлення акаунт а Steam з вашим логіном і новим паролем. Відразу ж відкрийте Steam-клієнт і зайдіть в акаунт . Змініть секретне питання і придумайте більш складний і довгий пароль з цифрами і великими літерами.
Зверніть увагу
Щоб не допускати такої ситуації в майбутньому, ніколи не передавайте нікому логін і пароль від облікового запису Steam, не переходьте за посиланнями в повідомленнях виду «Халява в стім, всі новинки безкоштовно», не завантажуйте підозрілі файли.