Як відео надіслати електронною поштою.

Електронна пошта - зручна річ для здійснення ділової переписки з колегами і відмінний спосіб спілкування з друзями, особливо в тих випадках, коли потрібно відправити якийсь файл. Причому сервіс поштової скриньки дозволяє обмінюватися не тільки документами і фотоматеріалами, а й відеофайлами.
Вам знадобиться
  • - персональний комп'ютер;
  • - зареєстрований електронний ящик;
  • - необхідний для відправки відеофайл.
Інструкція
1
Надіслати лист, текст, листівку і навіть відео - такі можливості надають своїм користувачам електронні ящики поштових сервісів інтернету. Щоб скористатися даними функціями, достатньо мати власний e-mail, зареєстрований на одному з поштових ресурсів.
2
Для пересилання адресату відео за допомогою e-mail зайдіть в електронну пошту і виберіть пункт «Написати» або «Новий лист». Назва даного пункту може дещо відрізнятися в залежності від поштового сервісу.
3
У вікні «Новий лист» заповніть графи «Кому» і «Тема». Потрібного адресата ви можете вибрати з записної книжки або самостійно ввести у відповідне поле його електронну скриньку.
4
У порожній сторінці напишіть текст повідомлення. При бажанні можете залишити цей пункт без змін, тобто чистим.
5
Потім натисніть кнопку з написом «Прикріпити» і вкажіть місце розташування відео. Дана функція дозволить вам додати в лист необхідний файл. За розміром він повинен бути не більше 20 Мб.
6
Якщо обсяг відео значно більше, ви можете скористатися додатковими можливостями поштової скриньки. Але для цього файл доведеться зберегти на файловий хостинг. Ця процедура задоволена проста. Для цього виберіть відповідний пункт в полі вашого листа.
7
Збереження «важкого» файлу в «Яндексі» виробляється на хостинг «Яндекс. Народ ». У «Майл.ру» - на сервіс сайту. У разі завантаження об'ємного за вагою відео в відправленому листі автоматично з'являться посилання на хостинг, де будуть розміщені дані файли. Користувачеві, щоб переглянути відео, достатньо буде лише клікнути на посилання в отриманому листі, скачати файл і зберегти його на комп'ютер, попередньо вказавши для нього відповідну папку.
8
Після того як необхідні відеоматеріали будуть додані до листа, натисніть кнопку «Відправити». Через кілька секунд відкриється вікно з повідомленням про те, що повідомлення надіслано адресату.
Мультимедійна презентація - один з найкращих способів подачі матеріалу. Нерідко єдиним способом доставити її адресату є надсилання електронною поштою. Залежно від її ваги, варіюються дії, які потрібно для цього зробити.
Інструкція
1
Мультимедійна презентація - один з найкращих способів подачі матеріалу. Нерідко єдиним способом доставити її адресату є надсилання електронною поштою. Залежно від її ваги варіюються дії, які потрібно для цього зробити.
2
У випадку, якщо розмір презентації перевищує максимальний розмір для відправки, використовуйте можливості файлових обмінників. Заархівуйте презентацію, встановивши пароль на вкладці «Додатково». Одним з найбільш зручних файлообмінників є Ifolder. Перейдіть на його головну сторінку, після чого натисніть на кнопку «Обзор». Виберіть архів з файлом і натисніть на ОК. Далі натисніть на кнопку «Завантажити». Дочекайтеся закінчення завантаження файлу, після чого встановіть ще один пароль в разі потреби. Скопіюйте посилання для скачування архіву, потім вставте її в текст листа і відправте адресату.
3
Ви також можете використовувати можливості Office для стиснення матеріалів, використовуваних в презентації і подальшої відправки. Це дозволить зменшити розмір презентації, а також спростити її відправку та перегляд. Запустіть презентацію, після чого натисніть на вкладку «Файл», далі «Відомості» і в розділі «Розмір файлів мультимедіа і продуктивність» натисніть на кнопку «Стиснути файли мультимедіа». Виберіть потрібне для вас якість з трьох варіантів - «якість презентації», «якість для Інтернету» та «низька якість», в яких «низька якість» забезпечить найкращу ступінь стиснення. Після цього натисніть на меню «Файл», далі «Зберегти і відправити», а після цього - «Відправити по електронній пошті». Перед вами виникне новий лист, створене за допомогою поштового клієнта, встановленого на вашому комп'ютері.