Як вести облік підприємцю. відкрити предпринемательства.

Законом для підприємців та фірм, що використовують спрощену систему оподаткування, передбачений тільки один фінансовий документ, що вимагає регулярного заповнення - книга обліку доходів і витрат. Акуратність в його веденні не тільки убезпечить вас на випадок перевірки, а й полегшить заповнення щорічної податкової декларації. Вести книгу доходів і витрат ви можете як в паперовому, так і в електронному вигляді.
Вам знадобиться
  • - паперова чи електронна версія книги обліку доходів і витрат або спеціалізований онлайн сервіс по її веденню (наприклад, "Ельба" або "Моя справа";
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет (не у всіх випадках);
  • - фінансові документи, що підтверджують всі ваші доходи і при необхідності витрати;
  • - друк;
  • - авторучка.
Інструкція
1
Заповніть титульний лист книги обліку доходів і витрат, якщо ви використовуєте паперову або електронну версію. Якщо ви віддали перевагу послугам спеціалізованого онлайн сервісу, він все зробить за вас на підставі реквізитів і персональних даних, які ви ввели при реєстрації аккаунта.
2
Віднесіть паперову версію, якщо віддали перевагу її, до податкової інспекції, обслуговуючу ваш адреса реєстрації. Передайте її своєму податковому інспектору. Якщо не знаєте, хто саме обслуговує ваш адреса, запитайте у чергового або уважно вивчіть інформаційні стенди в холі. Запевнити паперову версію із заповненим титульним листом ви повинні до того, як внесете перший запис в її змістовну частину.
3
Після закінчення десяти днів заберіть завірену паперову версію книги обліку доходів і витрат у свого податкового інспектора.
4
У міру потреби вносите в книгу обліку доходів і витрат незалежно від того, який варіант вибрали, відомості про доходи та прийнятих до обліку витрат. Вказуйте у відповідних графах документа розділів про доходи та витрати порядковий номер кожного запису, характер надходження або витрати (за що отримані або на що витрачені гроші), дату надходження коштів вам або їх списання, вихідні дані платіжного документа, що підтверджують дохід або витрата (платіжне доручення , бланк суворої звітності, касовий чек, товарний чек, бланк суворої звітності і т.п.).
5
Після закінчення року роздрукуйте електронну версію документа, завірте її підписом і печаткою в призначених для цього місцях.
6
Дайте команду на формування книги доходів і витрат, якщо використовуєте онлайн сервіс. Потім роздрукуйте згенерований документ. Завірте його підписом і печаткою, прошийте листи та приклейте на нитки, якими прошиває, з тильного боку останньої сторінки листок із зазначенням кількості аркушів, його також завірте підписом і печаткою.
7
Запевніть в податковій інспекції роздруковану електронну книгу доходів і витрат. Порядок дій аналогічний крокам 2 і 3. Єдина відмінність - роздруковувати та завіряти книгу обліку доходів і витрат, які ведете в електронному вигляді, ви повинні не до внесення першого запису, а після того, як відбили в документі останнє надходження або витрату року.
8
Зберігайте книгу доходів і витрат протягом трьох років. Цим терміном від моменту перевірки, якщо така трапиться, обмежена актуальність документів, якими вправі поцікавитися контролюючі органи.
Індивідуальний підприємець, який здійснює господарську діяльність на території Росії, повинен вести бухгалтерський облік. Відповідно до закону «Про бухгалтерський облік», підприємець без юридичної освіти повинен здійснювати контроль над доходами і витратами. Порядок здачі бухгалтерської звітності залежить, насамперед, від обраної системи оподаткування.
Інструкція
1
Згідно із законодавчим актом, індивідуальні підприємці можуть застосовувати загальну систему оподаткування, спрощену і ЕНВД. Від обраної системи залежить спосіб ведення бухгалтерського обліку. Припустимо, ви застосовуєте ОСНО. В цьому випадку ви повинні сплачувати ПДФО (13%) від отриманого прибутку. Щоб її розрахувати, ведіть книгу доходів і витрат. Також вам необхідно розраховувати і виплачувати ПДВ (18%). Податок розраховується виходячи з виручки і собівартості продукції, тобто 18% примножуєте на суму проданих товарів і зменшуєте на той ПДВ, який ви сплатили при покупці товарів, матеріалів, сировини і т.д. Для обліку сум використовуйте книгу продажів і книгу покупок. При застосуванні загальної системи оподаткування ви зобов'язані виплачувати страхові внески в пенсійний фонд.
2
Щоб відзвітувати по всіх нарахованих і сплачених сумам, ви повинні в термін, який встановлений російським законодавством, подати в інспекції звіти. Наприклад, щоб показати всі внески, оформите і подайте в ФНС декларацію з податку на доходи фізичних осіб за формою 3-НДФЛ. Щоб відзвітувати по ПДВ, складіть декларацію і надайте її в інспекцію. Звіти також слід показати і ПФР, і ФСС.
3
В тому випадку, якщо ви застосовуєте спрощену систему, виберіть один з об'єктів оподаткування: доходи (6%) або доходи, зменшені на величину витрат (15%). Всі доходи і витрати відображаються в спеціальній книзі. Також ви повинні щокварталу сплачувати єдиний податок, для цього розрахуйте авансові платежі, а в кінці року і сам податок. Виплатите його за вирахуванням попередніх за рік платежів. Щокварталу сплачуйте страхові внески в пенсійний фонд.
4
Чи не пізніше 30 квітня подайте до податкової інспекції декларацію з єдиного податку. Також вам слід відзвітувати за пенсійні, страхові та соціальні внески.
5
Індивідуальні підприємці, які застосовують ЕНВД, повинні щокварталу сплачувати єдиний податок на поставлений дохід (15%). Як і в попередніх системах, ви зобов'язані розраховувати і перераховувати страхові внески в ПФР.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=bUoB5mEyJz4