Як швидше продати будинок. дізнатися інн організації по найменуванню.

Найчастіше буває необхідно продати нерухомість якнайшвидше - якщо ви збираєтеся переїжджати на нове місце проживання або знайшли зручніший для вас варіант житла, на купівлю якого потрібні гроші вже зараз. Як же залучити покупця і продати будинок швидко, при цьому не образивши і себе?
Інструкція
1
Вивчіть сучасний ринок вторинного житла. Якщо ви хочете продати будинок швидко, значить, ціна на нього не повинна перевищувати середню вартість аналогічних житлових приміщень, можливо, навіть бути трохи нижче.
2
Критичним взгля будинок огляньте своє житло. Відклеюється шматок шпалер, в коридорі на стелі жовта пляма - колись вас затопили сусіди, кран іржавий і підтікає, під обідком унітазу іржа і мільярди бактерій? Витратьте вихідні і зробіть в будинок е косметичний ремонт: почистіть сантехніку, подкрасьте стелі, підклейте шпалери. Це не займе у вас багато часу, а на покупця чистий і доглянутий будинок справить гарне враження.
3
Викладаючи оголошення про продаж будинок а в інтернет, Супроводьте текст з описом вашого житла наочними картинками. Сфотографуйте кімнати, будинок зовні, вид з вікна. Покупця не зацікавить негарна картинка, тому якщо у вас не виходить зробити гарні знімки, запросіть фотографа. Гладячи на красиву картинку, люди відгукнуться набагато швидше, ніж якщо читатимуть сухе опис квадратних метрів.
4
Бажано, щоб текст оголошення містив не тільки розміри кімнат, але і опис приміщення. Відзначте всі достоїнства вашого будинок а: зручне планування, прекрасний вид з вікна, гарне транспортне сполучення, близькість лісу (річки, озера), наявність магазинів. Ні в якому разі не брешіть в оголошенні. Навіть якщо покупець спочатку і клюне на це, прийшовши до вас, він все одно помітить невідповідність.
5
Якщо ви продаєте будинок через рієлтора, переконайтеся, що він компетентний фахівець і діє в ваших інтересах. Не соромтеся просити у нього документи, запитувати результати вже досконалої роботи.
6
Постійно будьте на зв'язку, адже потенційний покупець може подзвонити в будь-який момент. На час продажу будинок а ви повинні в прямому сенсі не розлучатися з телефоном, беручи його з собою у ванну і вкладаючись разом з ним у ліжко.
Чи вигідна і швидка операція з продажу будинку можлива, якщо зробити правильну рекламу, якісно підготувати об'єкт і мати на руках всі необхідні документи.
Вам необхідно терміново продати будинок, причому отримати з цієї угоди максимальну вигоду? Щоб це зробити, необхідно відразу ж переходити до справи, тому що чим довше будинок залишається в статусі «продається», тим менше ймовірності того, що операція пройде успішно.

Реклама

Провівши моніторинг рекламних видань, інтернет-ресурсів визначитеся з найбільш популярними в вашому місті. Найголовніше в оголошенні про продаж будинку - це його достовірність.
Правильна реклама - один з головних чинників, що сприяють швидкому продажу будинку.
Не варто обнадіювати клієнта тим , чого немає насправді. Опишіть чітко і ясно все гідності, але вкажіть і принципові недоліки. Звичайно, ви не повинні перераховувати абсолютно всі недоліки будинку, але не можна, приміром, заявляти про відмінний стан стін, коли по кутках росте грибок. Доповніть текст якісної фотографією володіння.

Підготовка до продажу

До цього пункту відносяться легкий косметичний ремонт, облагороджування фасаду будинку, приведення в порядок саду і т.д. Повірте, після продажу вкладення повернуться вам сповна. Адже перше враження найсильніше. Навіть якщо у вас буде німецька сантехніка і шведська кухня, то з облупленою фарбою і вицвілими шпалерами на будинок ніхто не зазіхне.

Двері та вікна

Міняти всі двері вікна в приміщеннях, звичайно, не потрібно, так як це обійдеться в пристойну суму. Досить просто привести їх в порядок - помити, пофарбувати, якщо це потрібно.

Документація і умови операції

Попередньо оповестіте покупця про те, які предмети меблів ви плануєте забирати, а які ні. Також можете показати йому план будинку і документи, що свідчать про те, що з каналізацією та електропостачанням все добре, і що через рік йому не відключать воду за незаконно проведену мережу.
Довіра - це ключ вдалої угоди.

Безпека

Перед тим як виставити будинок на продаж, обов'язково перевірте його безпеку. Досліджуйте справність проводки та водопостачання, цілісність даху та фундаменту, чи немає в стінах тріщин і т.д. Якщо яка-небудь загроза є, або усунете її, або повідомте про це потенційному власнику.

Послуги фахівців

Щоб продати будинок швидко і з дотриманням все законодавчих моментів, можна скористатися послугами професіоналів. Звичайно, за роботу їм доведеться платити, але, зате, вони зроблять все в кращому вигляді, причому «під ключ». Іншими словами, ви просто уточнюєте з фахівцем всі нюанси і деякі умови угоди, а далі весь процес купівлі-продажу курирує він. Ви ж тільки отримуєте кінцевий результат, який вас задовольняє.