Як виграти квитки в кіно.

Ви хотіли б запросити в кіно симпатичну дівчину, але є бідним студентом, у якого не вистачає грошей на квиток? Або любите брати участь у всіляких конкурсах і лотереях? Квиток в кіно - популярний приз, тому виграти його не складе труднощів.
Вам знадобиться
  • - місцеві газети і журнали;
  • - телевізор;
  • - інтернет.
Інструкція
1
Увімкніть міське радіо чи місцеве телебачення. Найчастіше розважальні передачі проводять вікторини, переможцям яких даються в подарунок квитки в кіно . Ведучий називає тему гри, дає контактні телефони, за якими можуть телефонувати усі бажаючі, і задає питання додзвонилися. Якщо ви впевнені, що добре розбираєтеся в заданій темі, зателефонуйте і спробуйте щастя. Набираючи номер, пам'ятайте, що навряд чи ведучий дасть вам час на роздуми, і ви зможете подивитися відповідь в інтернеті. Сподіватися варто тільки на свої сили.
2
Розігрують квитки в кіно і самі кіно театри. Робиться це для того, щоб підігріти інтерес до щойно вийшла новинку. Такі вікторини можна зустріти в місцевих журналах і газетах, присвячених культурі. Також зайдіть на сайт кіно театру і подивіться, чи немає там оголошень про конкурс. Зазвичай вікторини від кіно театрів містять питання про акторів, що грали у фільмі, або про книгу, по якій фільм був знятий.
3
Якщо фільм, на який ви хотіли б потрапити, російського виробництва, зайдіть на його офіційний сайт. Ймовірно, вам належить придумати цікавий слоган до фільму, зробити фотографію, яка відображатиме вашу любов до даного твору, написати твір про те, як ви любите, наприклад, Сергія Михалкова. Якщо ваш твір виявиться кращим, ви отримаєте ваші заповітні квитки.
4
Великі інтернет-портали, які пишуть про новинки кінематографа, також можуть провести конкурс, переможцеві якого дістануться заповітні квитки. Зазвичай для того, щоб перемогти, потрібно написати рецензію на яке-небудь з недавно вийшли творів. Приз дістається кращому автору.
Зверніть увагу
Коли ви боретеся за перемогу в інтернеті або берете участь у конкурсі на радіо, не забудьте залишити свої контактні дані, за якими організатори зможуть зв'язатися з вами і повідомити, де і коли ви зможете забрати виграш.