Як повернути гроші на карту. чи можна оплатити карткою покупку квартири.

В Росії досить поширена крадіжка грошей з рахунків банківських карт. Шахраї використовують різні способи: крадуть інформацію про карти за допомогою вірусів та інтернету, використовують підроблені банкомати або крадуть пластикові карти у законних власників.
Інструкція
1
Щоб не стати жертвою шахраїв і потім не стукатися в двері поліції, співробітник якої потисне плечима, спочатку будьте уважні. Підключіть послугу смс-оповіщення про зняття грошових коштів з рахунку банківської картки. Так ви будете в курсі, якщо раптом зловмисники переведуть у готівку кошти на карті або здійснять покупку в магазині.
2
Нікому не повідомляйте пін-код карти, навіть співробітникам банку. Чи не записуйте його на листок паперу і не зберігайте вдома. Вивчіть його.
3
Нікому не віддавайте свою карту для копіювання. Коли будете що-небудь купувати в магазині, попросіть касира, щоб він справив оплату під вашим контролем.
4
Ніколи не купуйте речі в сумнівних інтернет-магазинах. Справа в тому, що коли ви робите оплату, ви вводите дані вашої карти на сервер, тим самим даючи шахраям можливість обчислити пін-код. Замовляйте товари тільки в тих веб-магазинах, в яких оплата проводиться або через електронні гаманці, або готівковими коштами. Встановіть потужну антивірусну програму і перед покупкою в інтернеті перевіряйте свій комп'ютер на наявність вірусів.
5
Якщо ви накопичили велику суму грошей, не зберігайте їх на карті. Краще відкрийте вклад у банку і переказуєте кошти туди.
6
Якщо вам надійде смс-оповіщення про списання грошей з вашої банківської карти, а ви при цьому не використовували її - це справа рук шахраїв. Відразу ж зателефонуйте в банк (попередньо дізнайтеся номер гарячої лінії) і заблокуйте карту . Рушайте в кредитну установу. Напишіть там заяву про те, що з вашої картки протиправно були зняті грошові кошти. Вимагайте відшкодування збитків. Не завадить, якщо ви також сходіть в поліцію і попросіть розібратися в даній справі.
7
Банк зобов'язаний провести власне розслідування. Будьте готові до того, що ця процедура займає десь один-два місяці. Якщо банк не захоче повертати викрадені у вас кошти, звертайтеся до суду. Найчастіше власники вкрадених коштів виграють справи в суді.
Знайшли чужий телефон і совість підказує вам, що його необхідно терміново повернути власникові? Побільше б таких людей, як ви, і світ стане кращим. Можна повернути телефон його власнику декількома способами.
Інструкція
1
Повісьте оголошення про зникнення телефон а, якщо ви знайшли його не в дуже людному місці. Можливо, власник повернеться пошукати його, побачить оголошення і подзвонить вам. В оголошенні обов'язково вкажіть своє ім'я та телефон для зв'язку. Можна попросити невелику винагороду, але це краще робити на місці, при передачі. Перед тим, як віддати телефон його передбачуваному власникові, попросіть його описати знайдений вами апарат або назвати будь-якої номер або контакт з його телефон ной книги. Це буде запорукою справжності власника стільникового, і його сміливо можна повертати господареві. Швидше за все, вас віддячать за чесність. Якщо ви знайшли телефон в досить людному місці (наприклад, в метро або автобусі), то вішати оголошення не має сенсу.
2
Зателефонуйте на який-небудь номер з телефон ной книги знайденого вами апарату, представтесь і запитайте, як повернути знайдений мобільний. Дзвонити найкраще комусь із рідних - це полегшить повернення і стане запорукою того, що знайдений вами телефон буде відданий власникові. Якщо ніхто з близьких не бере трубку, почніть телефонувати методом перебору на всі номери. Поясніть, що знайшли телефон і попросіть координати власника.
3
Віднесіть телефон в поліцію. Правоохоронні органи проб'ють його по базі оператора стільникового зв'язку і повернуть власнику. Це один з найпростіших варіантів повернення, але в практиці нашої поліції такі випадки поодинокі.
4
Купіть базу даних оператора зв'язку і спробуйте дізнатися, на кого зареєстрований номер мобільного. Після цього можна зателефонувати в довідкову службу і з'ясувати адресу господаря мобільного за його прізвища, імені та по батькові. У деяких базах оператори вказують крім ПІБ ще й місце реєстрації або прописки. Тоді це спрощує задачу, і в довідкову дзвонити не доведеться. Після того, як ви будете знати адресу, ви зможете особисто повернути телефон його господареві. Подяка і спасибі в цьому випадку вам точно будуть точно забезпечені.