Як одягатися навесні.

Варто тільки перегорнути календар на перше березня, і вже здається, що сонечко світить тепліше, повітря пахне навесні , птахи співають голосніше. Хочеться скинути з себе важкі дублянки і тісні пуховики, вийти на вулицю і відчути всю свободу весняних днів. Однак цей час року дуже оманливе, тому підбирати одяг варто обережно, щоб не провести прекрасні весняні дні в ліжку з температурою.
Інструкція
1
Навесні краще вибрати шкіряну або болонєву куртку. Під час вітру, який нерідко дме в цей час року, в такій куртці вам буде не так холодно. Та й перші дощі будуть вам не страшні. Добре, якщо куртка буде з капюшоном або високим коміром, це дасть вам можливість сховатися від опадів і вітру. Також дуже популярні пальто, можете вибрати і такий варіант верхнього одягу на весну.
2
Не уникайте головних уборів. Звичайно, навесні сонце дуже добре пригріває, але з настанням вечора температура повітря може опуститися до рівня, близького до зими. Тому намагайтеся надягати шапку, капелюх або беретку, виходячи з дому.
3
Обов'язково тримайте в теплі горло. Для цього використовуйте такий аксесуар, як шарф. На зміну зимовим вовняним шарфам приходять тоненькі шовкові хустки і палантини. Не пошкодуйте грошей на шарф з натурального шовку, він відмінно зберігає тепло. Коли заходите у приміщення, знімайте шарф і головний убір, адже якщо спітнієте, а потім вийдете на холод, є дуже великий ризик застудитися.
4
Під куртку надіньте кофточку з натурального матеріалу, краще вільну. Тепле повітря між нею і тілом зберігатиме тепло довше, ніж якби на вас була надіта синтетична блузка. Якщо ви не любите светри, то хороший теплий піджак стане відмінною альтернативою.
5
Не варто з настанням весни одразу ж переходити на тонкі капронові колготки. Виберіть щось середнє між теплими і зовсім вже легкими колготками. Краще якщо вони будуть бавовняні або напіввовняні. Ранньою навесні не поспішайте надягати спідниці або сукні.
6
Що стосується взуття, то тут теж не варто поспішати перевзуватися в тоненькі весняні черевички на шпильці. По-перше, ранній навесні земля ще не прогрілася, а стоячи на зупинці в очікуванні автобуса в черевичках на тонкій підошві ви ризикуєте захворіти. Ну а по-друге, на шпильці буде дуже складно зберегти рівновагу, адже вечорами на вулицях справжній ожеледь.
7
Але найголовніше, що варто врахувати при виборі свого весняного гардеробу, - це кольори. Після довгої зими люди втомлюються від сірих морозних буднів, тому порадуйте себе яскравим одягом і різнокольоровими аксесуарами. Куртка або пальто яскравого кольору будуть дуже виграшно виділяти вас в натовпі і привертати увагу. А вдало підібрані до нього шарф і головний убір зроблять ваш образ завершеним і по-весняному свіжим.