Як поводитися в кризу. Як поводиться валюта в кризу.

Слово « кризу » в китайській мові складається з двох ієрогліфів. Один з них перекладається як небезпека, а іншого - як можливість. Тривала фінансова кризу можна пережити з мінімум втрат і вийти з нього навіть з придбаннями. Головне - не панікувати, як радять фахівці.
Інструкція
1
В кризу ное час перед багатьма постає проблема, як зберегти свої заощадження. Фінансисти не рекомендують вкладати гроші у валюту. Вони вважають, що курс її невиправдано завищений, тому продаж впоследствие може принести збитки.
2
Чи не падає в ціні золото, але і воно не панацея. Ціна на дорогоцінний метал коливається, що унеможливлює робити більш-менш правдиві прогнози, тому вкладення заощаджень в золото вважається ризикованою справою.
3
Надійним вкладенням грошей вважається антикваріат і твори мистецтва, які ніколи не падають в ціні. Але щоб зробити вигідні інвестиції в цій сфері, треба бути фахівцем або мати надійного консультанта. Крім того - це довгострокові вкладення, які принесуть прибуток мінімум через десять років.
4
Ідеальними інвестиціями під час кризу а вважаються вкладення в себе. Це може бути утворення, яке допоможе перекваліфікуватися і знайти хорошу роботу з гідною зарплатою, або здоров'я, якість медичних послуг може в кризу ний період знизитися, а вартість помітно зрости.
5
Намагайтеся уникати кредитів. Якщо ж вони у вас вже взяті і виникли труднощі з їх погашення, терміново зв'яжіться з банком і постарайтеся вирішити цю проблему. Напевно вам підуть назустріч і складуть новий графік виплат.
6
Якщо ви збираєтеся відкрити депозит, то зведіть ризики до мінімуму і розділіть заощадження на дві частини. Одну помістіть на рублевий рахунок, а іншу - на валютний.
7
Обов'язково плануйте особисті витрати, переглянете свій бюджет і починайте економити. Створіть недоторканний запас, якщо у вас його ще немає. Відкладайте від кожної отриманої суми п'ятнадцять-двадцять відсотків. Використовувати ці кошти можна тільки при форс-мажорних обставинах.
Корисна порада
Якщо у вас є хобі - не закидати його. Так ви зможете на позитивній хвилі пережити кризові труднощі.