Як організувати свою поштову скриньку.

Електронна поштова ящик давно перестав бути чимось дивним для більшості людей, що користуються інтернетом. Існує безліч компаній, що надають місце на сервері для створення e-mail.
Інструкція
1
Оберіть провайдера поштових послуг. З безкоштовних компаній найбільш популярними є: yandex.ru, mail.ru, rambler.ru, gmail.ru та ін. Відкрийте головну сторінку сервера, набравши його назву в пошуковому рядку і перейшовши за запропонованою посиланням.
2
У вікні знайдіть опцію «Реєстрація» або «Зареєструватися», виберіть її. Перед вами відкриється форма, в якій необхідно буде ввести свої дані: ім'я та прізвище, дату народження та місце проживання.
3
Після написання особистих даних вам необхідно буде ввести назву своєї поштової ящик а чи логін. Як правило, система пропонує на вибір кілька автоматично сформованих логінів на основі ваших особистих даних. Вони вільні, і ви можете вибрати будь-який з них. Якщо віддасте перевагу придумати своє ім'я ящик а, будьте готові до того, що воно вже може існувати, і його доведеться видозмінювати, щоб пройти процес реєстрації.
4
Далі необхідно ввести пароль. У ньому можна використовувати тільки латиницю, бажано поєднувати цифри і букви різного регістра. Також для надійності пароля необхідно, щоб він складався як мінімум з 6-8 символів. Система, як правило, сама визначає ступінь складності вводиться пароля, видаючи такі визначення, як «слабкий», «середній», «надійний». Пароль вводиться два рази.
5
Введіть номер свого мобільного телефону у відповідний рядок. Це необхідно для відновлення доступу до поштової ящик у у випадку, якщо ви забудете пароль. Якщо ж з якихось причин вам не хочеться вводити свій телефон, виберіть «секретне питання» і введіть відповідь на нього. Це - ще один спосіб відновлення доступу до поштової системи. Вибирайте таке питання (або придумайте таку відповідь), щоб тільки ви могли знати дану інформацію.
6
Після заповнення всіх полів, натисніть кнопку «Готово». Перейдіть в свою поштову ящик і ознайомтеся з його інтерфейсом. Як правило, всі ящик і легкі у використанні і містять в собі легкодоступні опції: «Написати листа», «Вхідні», «Вихідні», «Черновик» і т.д. З іншими ж послугами, що надаються вашим провайдером, ви можете ознайомитися в спеціальних довідково-інформаційних розділах, що носять назву, наприклад: «Про нас», «Довідка» і т.п.
Корисна порада
Зберігайте пароль від електронної пошти в надійному, недоступному для зловмисників місці.