Як почистити диван з флока. диван з флока відгуки.

Дивани з оббивкою з флока бархатистою на дотик і довго зберігають соковитість фарб. М'які меблі, виконана з використанням цього матеріалу, практична і довговічна, а тому користується незмінним попитом. Прикро виявити на улюбленому дивані плями. Щоб не зіпсувати флок, слід видаляти забруднення з особливою увагою.
Вам знадобиться
  • - нейтральне мило;
  • - розчин спирту 10%;
  • - бавовняні серветки;
  • - пилосос;
  • - губка ;
  • - м'яка ганчірка;
  • - шматки льоду;
  • - щітка.
Інструкція
1
Оберіть спосіб очісткіЧістка дивана може проводитися по-різному: за допомогою пилососа, мильної піни, спиртового розчину. Виберіть спосіб очищення в залежності від ступеня забруднення. Для регулярного догляду за диваном буде достатнім використовувати пилосос з м'якою насадкою або м'яку матерію. Якщо виявлено забруднення оббивки, видаліть його за допомогою чистячих засобів на водній основі.
2
Очистіть масляне пятноПодготовьте розчин теплої води (35-40 0) і зробіть міцну піну з нейтрального мила. За допомогою вологої губки спочатку розмочити пляма невеликою кількістю пінистої вологи, а потім дбайливо відтирати. Щоб не збільшувати площу забруднення, направляйте руху від краю до центру плями. Залишилася воду промокніть з тканини серветками або чистими м'якими ганчірками. Не використовуйте для просушки дивана електричний фен - місце обробки буде відрізнятися від решти оббивки. Коли оббивка повністю висохне, відновіть напрям ворсу за допомогою м'якої щітки.
3
Очистіть слід від губної помадиЕслі ви виявили на дивані слід губної помади або від кулькової ручки, скористайтеся 10% спиртовим розчином. Змочіть в ньому бавовняну серветку і м'якими рухами, не збільшуючи площу плями, потріть забруднені місце.
4
Очистіть слід від мороженогоСоберіте морозиво, акуратно промокнув паперовою серветкою свіжа пляма. Видаліть з ворсу липкі залишки за допомогою злегка зволоженою мильною губки. Якщо ви виявили засохле молочне пляма, покладіть на це місце вологу тканинну серветку або рушник і дочекайтеся повного розм'якшення. Щоб не розмазувати залишки десерту по всьому дивану, видаліть їх тупим боком ножа, пилочкою для нігтів або серветкою. Наступні дії такі ж, як при обробці свіжого плями.
5
Приберіть жувальну резінкуСложность полягає в тому, що флок - ворсиста тканина, до якої жуйка прилипає дуже міцно. Не впадайте у відчай, якщо ви виявили липку коржик на оббивці. Остудіть забруднені місце. Для цього покладіть на нього чисте тонке рушник, а зверху - лід або заморожені продукти. Міняйте тануть пакети і добийтеся, щоб гумка замерзла - в такому стані вона розсипається і відходить від дивана у вигляді крихт. Акуратно зберіть їх, щоб вони не приклеїлися до оббивки дивана в іншому місці.
Зверніть увагу
Забороняється терти засохлу бруд з дивана, оббитого флоком. Технологія виготовлення цього матеріалу не передбачає збереження ворсистої структури при такому зверненні.
Корисна порада
Не використовуйте для видалення плям органічні розчинники, відбілювачі та чистячі засоби на основі нафтопродуктів - ці кошти ушкоджують структуру флока.