Як обмежити доступ до папок.

Безпека особистих даних на комп'ютері - одне з головних завдань і в той же час проблем користувачів. Найчастіше користувачеві необхідно приховати повністю або частково інформацію, що знаходиться в папках персонального комп'ютера, доступ до якого мають кілька користувачів.
Інструкція
1
Щоб убезпечити свої дані, що зберігаються в папках, можна обмежити доступ до файлів і теках. За допомогою програми Folder Guard Pro досить просто захистити жорсткий диск свого комп'ютера і не допустити несанкціонований доступ до інформації, що зберігається на ньому.
2
Також можна самостійно захистити папки, ввівши авторизацію на своєму комп'ютері з логіном та паролем, відомим тільки користувачу.
3
Щоб обмежити доступ конкретно до теках і файлів, що знаходяться в них, можна поставити на них пароль. Поставити пароль можна у властивостях папки, а також призначити для папки прихований перегляд або в провіднику зашифрувати папку.
4
У властивостях папки на вкладці «Безпека» можна обмежити доступ з усіх облікових записів, крім однієї конкретної і дати їй повний доступ до теках та їх змінам. Цей спосіб дозволить зберегти інформацію, що знаходиться в папках конфіденційною.