Як зарядити акумулятор мобільника. швидка зарядка акумулятора телефону.

Важко уявити собі сучасне життя без мобільних телефонів, ними користуються школярі, бізнесмени та пенсіонери. Для того щоб завжди залишатися на зв'язку зі своїми близькими, треба стежити за рівнем заряду акумулятора телефону і вчасно заряджати мобільник.
Вам знадобиться
  • - зарядний пристрій для телефону;
  • - USB-кабель з міні-роз'ємом для телефону;
  • - універсальний зарядний пристрій.
Інструкція
1
При наявності штатного зарядного пристрою, що поставляється в комплекті з телефонним апаратом, підключіть його штекер в роз'єм телефону. Вилку пристрою включите в розетку електромережі. Розпочнеться зарядка акумулятора телефону, при цьому на екрані апарата буде видно зміна рівня заряду.
2
Використовуйте для зарядки акумулятора комп'ютер. Вимкніть телефон. Вставте міні-USB-роз'єм в порт мобільного, а роз'єм звичайного розміру підключіть до порту ПК стороною, на якій немає насічок. Екран телефону спалахне, показуючи підключення. Телефон при цьому почне заряджатися.
3
Заряджайте за допомогою універсального зарядного пристрою, званого в народі «жаба». Воно підходить для зарядки різних моделей мобільних телефонів. Відкрийте пластиковий тримач і вставте в зарядний пристрій акумулятор. Підведіть до контактів акумулятора вусики від зарядного пристрою. Підключіть пристрій до мережі 220 Вольт.
4
Зарядите телефон за допомогою «нерідного» блоку живлення (зарядного пристрою від будь-якого телефону). Відріжте у зарядного пристрою штекер, який вставляється в роз'єм телефону. Акуратно розріжте навпіл ізоляційний шнур, провівши по дроту ножем уздовж. Стягніть ізоляційної шнур вниз, щоб оголити два проводка червоного і синього кольору.
5
Огляньте акумулятор телефону. Знайдіть на ньому позолочені контакти і знаки «+» і «-». Підключіть червоний проводок до знаку «-», синій - до «+». Будьте обережні, тому що при неправильному під'єднанні ви можете отримати несильний удар струмом. Акуратно, намагаючись не роз'єднати дроти і акумулятор, обмотайте дроти скотчем, щоб не тримати конструкцію в руках. Увімкніть зарядний пристрій у мережу.
Корисна порада
Якщо при використанні зарядного пристрою зарядка не почалася (індикатор зарядки на екрані не змінив свій вигляд), спробуйте вставити вилку глибше в розетку або змінити положення телефону або штекера.Зарядка за допомогою USB в кілька разів більш тривала, ніж заряджання допомогою адаптера (блоку) харчування.
Правильна зарядка щойно купленого телефону здатна продовжити життя пристрою. Виконавши на самому початку використання апарату так званий розгін нового акумулятора, ви отримаєте максимально ефективний девайс.
Вам знадобиться
  • - зарядний пристрій;
  • - акумулятор;
  • - телефон.
Інструкція
1
Ознайомтеся з інструкцією по експлуатації вашого телефону. Особливу увагу необхідно звернути на розділи, присвячені акумуляторної батареї і способам її зарядки. Тут багато залежить від моделі телефону і від типу акумулятора. Так, широко відомий метод розгону акумуляторів, добре підходить для джерел живлення нікель-метал-гидридного типу (NiMH). Для зарядки нової літій-іонної (Li-Ion) батареї, його потрібно трохи підкоригувати.
2
Для початку повністю розрядите свій новий телефон. Зробити це швидше за все, розмовляючи по ньому, граючи в мобільні іграшки, слухаючи на ньому музику, користуючись камерою або 3G-інтернетом. Яскравість екрану зробіть якомога більшою, але орієнтуйтеся в першу чергу на комфорт для очей. Якщо ви стали власником нового смартфона, скористайтеся цим моментом для вивчення його функцій або завантаження необхідних вам додатків. Телефон повинен почати подавати сигнали про розрядку батареї і необхідності підключення до мережі. Ще трохи попрацюйте на ньому, не допускаючи відключення. У більшості сучасних телефонів є індикація заряду батареї у відсотках, можете орієнтуватися по ній.
3
Підключіть кабель зарядного пристрою до телефону, а сам «зарядник» включите в мережу змінного струму. Для зарядки використовуйте фірмове З/У, розроблене і вироблене саме для вашої моделі телефону. Під час зарядки не користуйтеся телефоном, а краще зовсім вимкніть його (намагайтеся дотримуватися цього правила хоча б під час перших трьох-чотирьох циклів зарядки). Заряджайте акумулятор, поки Телефон Не просигналізує про закінчення.
4
Від'єднайте зарядний пристрій від мережі і від'єднуйте від телефону. Ви можете продовжити зарядку ще протягом нетривалого часу, якщо у вашому телефоні встановлена літій-іонна батарея. У випадку з нікель-металевим акумулятором, залиште телефон на зарядці на найближчі 12 годин або навіть добу, не звертаючи уваги на його сигнали. Можете запланувати зарядку таким чином, щоб вона припала на ніч.
5
Повторіть описаний цикл «розрядка-зарядка» 3-4 рази. Іншими словами, тричі повністю розрядите телефон, а потім заряджайте його в залежності від типу акумулятора. Цю процедуру можна порівняти з тренуванням, в результаті якої батарея виходить на свою робочу потужність. Після цього користуйтеся телефоном за звичайною для вас схемою і насолоджуйтеся дійсно довгим терміном його автономної роботи.
Зверніть увагу
Намагайтеся дотримуватися температурного режиму, зазначений в паспорті виробу. Довге знаходження телефону на холоді шкодить акумулятора. Також не варто забувати телефон в салоні автомобіля в літню спеку.
Корисна порада
Зарядка від мережі змінного струму предпочтительней зарядки від USB-порту комп'ютера або ноутбука. Зарядний пристрій за рахунок точно підібраною сили струму не шкодить акумулятора і робить зарядку більш швидкою.