Як перевести текст в криві в Corel. Corel draw перетворити весь текст в криву.

Ситуація, коли текстові фрагменти цифрового макету при відкриванні на іншому комп'ютері перетворюються набір загадкових знаків, не рідкість. Це відбувається тому, що в наборі шрифтів, встановлених на різних процесорах, є відмінності. Справитися з проблемою можна, перевівши текст в програмі Corel Draw в криві.
Вам знадобиться
  • Програма Corel Draw, файл з текстом.
Інструкція
1
Створіть документ в Corel Draw. Вибравши на панелі інструментів Text або натиснувши клавішу F8, наберіть довільний текст. Розташувати його на аркуші можна, як вам заманеться.
2
На рядку з текстом клацніть по інструменту Pick Tool. З'явиться список шрифтів, встановлених на вашому комп'ютері. Виберіть ті, що підійдуть для даного макета. Збережіть файл за допомогою команди Save As або гарячими клавішами Ctrl + S.
3
Тепер приступайте безпосередньо до збереження тексту в кривих, щоб на будь-якому комп'ютері макет відкрився без спотворень. Для цього виділіть текст покажчиком і виберіть в головному меню команду Arrange. У списку оберіть Convert To Curve. Аналогічним властивістю володіють гарячі клавіші Ctrl + Q.
4
Індикатором того, що текст перекладено в криві, буде служити поява на буквах тексту додаткових вузлових точок. Власне це вже не текст як такої, а набір векторних об'єктів. Їх можна розрізати, сепарувати, відокремлювати вузли і т.д. Загалом, працювати так, як з будь-яким векторним об'єктом.
5
Перед передачею файлу на інший носій згрупуйте композицію. Збережіть змінений файл під іншим ім'ям натисканням Ctrl + S.
Зверніть увагу
Перетворити текст назад неможливо, саме тому змінений файл найкраще зберегти під іншим ім'ям.
Корисна порада
При передачі файлів з носія на носій найкраще все, що зображено в Corel Draw, переводити в криві, щоб уникнути спотворень.