Як видалити нульовий файл.

Нульовий файл , який ніяк не видаляється, ставить в тупик багатьох користувачів. Скільки б не було докладено зусиль, але видалити такий файл тільки своїми силами не вийде. Позбутися від небажаної папки допоможуть спеціальні програми.
Вам знадобиться
  • - файловий менеджер Total Commander
Інструкція
1
Перезавантажте комп'ютер і спробуйте ще раз видалити файл . Іноді це допомагає. Подивіться, чи не запущена чи програма, від якої ви хочете позбутися. Якщо файл відкритий, видалити його неможливо. Закрийте його і повторіть спробу.
2
Переконайтеся, чи не відноситься даний файл до папок, у яких зашифровані дані. Якщо так і буде, скасуйте опцію «Шифрувати дані». Для цього приберіть галочку.
3
Подивіться, не збігається чи ім'я системної папки з ім'ям удаляемой папки. Якщо після видалення файл а він з'явився знову після перезавантаження, і при повторному видаленні система оповіщає вас про те, що видалити файл під назвою CB6S45EY7W або аналогічним не вдається, існує ймовірність, що даний файл є вірусом. Встановіть антивірусну програму і перевірте комп'ютер на наявність вірусів.
4
Якщо все вищеперелічене вам не допомогло, за допомогою провідника відкрийте папку, яка містить заблокований файл . В меню оберіть розділ «Сервіс», далі «Властивості папки», потім натисніть на вкладку під назвою "Вид". В розділі «Файли і папки» знайдіть категорію з написом «Використовувати простий спільний доступ до файл ам». Якщо встановлена галочка, зніміть її та натисніть ОК.
5
Поверніться до нульового файл у, клікніть правою кнопкою мишки контекстне меню і виберіть пункт «Властивості», потім «Безпека». Натисніть на «Додатково», приберіть все галочки, підтвердіть операцію, клацнувши по ОК. Перезавантажитеся і знову спробуйте позбутися не видаляється файл а.
6
Існує ще один спосіб. Вам знадобиться файл овий менеджер Total Commander. Він бачить все зашифровані програми і файл и, які можуть виявитися на вашому комп'ютері. Відкрийте Total Commander, знайдіть нульовою файл , відкрийте диспетчер задач одночасним натисканням клавіш Ctrl + Alt + Del. Там подивіться процес з таким же найменуванням, зупиніть його і видаліть папку.